Zastępstwa w dniu 16.10.2017 - 20.10.2017
Krzysztof Dzierżak / 16.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
7 Religia - 3aL, 3bL i 3dL - 101 Dorota Zuba zaj. biblioteczne
       
Elżbieta Iskra / 16.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wyjście klasy do kina
2 1 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wyjście klasy do kina
3 1 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wyjście klasy do kina
       
Leszek Jasiński / 16.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 C - Uczniowie przychodzą później    
       
Sławomir Karpik / 16.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
2 J. ang - 2aL i 2bL - 305 Barbara Sabat za nb oddział
3 J. ang - 2aL i 2bL - 208 Rafał Podleśny za nieobecny oddział
4 4 BT(2) - 305 Kazimierz Kowal za nieobecny oddział
       
Anna Knafel / 16.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wyjście klasy do kina
       
Beata Kownacka / 16.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 CT(2) - Grupa odwołana   gr na l. 4
2 2 CT(2) - Grupa odwołana   gr na l. 4
3 2 CT(2) - Grupa odwołana   gr na l. 4
4 1 AB(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wyjście klasy do kina
       
Michał Majecki / 16.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
7 Religia - 3aL, 3bL i 3dL - 18 Magdalena Bednarz WDŻ
8 2 DT - 18 Magdalena Bednarz WDŻ
       
Alicja Olechowska / 16.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
5 J. ang - 3cL i 3eL - 119 Dorota Zuba zaj. biblioteczne
       
Marzanna Pałka / 16.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wyjście klasy do kina
5 2 C - 112 Sławomir Karpik (p)
       
Magdalena Rychel / 16.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 AT - Uczniowie przychodzą później   na l. 2
2 1 B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wyjście klasy do kina
3 4 AT - 207 Rafał Tracz za nieobecny oddział
       
Aneta Sajda / 16.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 BT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wyjście klasy do kina
       
Alicja Stelmach / 16.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wyjście klasy do kina
2 1 BT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wyjście klasy do kina
4 1 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wyjście klasy do kina
       
Łukasz Uzar / 16.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wyjście klasy do kina
4 4 CT(2) - 306 Robert Woźniak złączenie grup
5 J. ang - 3cL i 3eL - 306 Aneta Marszałek za nb oddział
7 1 A(2) - Grupa do domu    
8 2 C(2) - Grupa do domu    
9 2 C(2) - Grupa do domu    
       
Krzysztof Wiatros / 16.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 WF 1ab - 1 gr chł i 2 gr dz - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wyjście klasy do kina
4 2 AZ(2) - sg2 Witold Szkutnicki złączenie grup
       
Grzegorz Dzieniszewski / 17.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 AT(1) - 316 Barbara Paruch złączenie grup
3 2 AZ(2) - 316 Barbara Paruch złączenie grup
       
Alicja Olechowska / 17.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 CT(2) - 119 Dorota Zuba zaj. biblioteczne
4 Rozszerzony j. ang 3cL, 3eL - 119 Sławomir Karpik (p) p.S.Karpik-3C i p.A.Mierzwa -3E
5 2 AT(1) - 306 Sławomir Karpik złączenie grup
       
Marzanna Pałka / 17.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 Roz. matematyka 2bL i 2cL - Grupa odwołana   gr na l. 3
2 Roz. matematyka 2bL i 2cL - Grupa odwołana   gr na l. 3
3 1 B - 112 Małgorzata Sobowiec z piątku z l. 1
4 2 C - 112 Małgorzata Sobowiec z czwartku z l. 1
6 1 AT - 107 Anna Rytwińska (p)
       
Jerzy Stelmach / 17.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
4 WF 2cT i 2dT - 3 gr - sg1 Jacek Juda złączenie grup
5 WF 1aT i 1bT - 3 gr - ten Karol Młodawski złączenie grup
7 2 AT(1) - sil Witold Szkutnicki złączenie grup
       
Łukasz Uzar / 17.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 CT(1) - Zastępstwo   p.D.Zuba zaj. biblioteczne
4 Rozszerzony j. ang 3cL, 3eL - Zastępstwo   (p) p.S.Karpik-3C i p.A.Mierzwa -3E
       
Grzegorz Dzieniszewski / 18.10.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 AZ(1) - 15 Kazimierz Kowal złączenie grup
4 4 AT - 117 Jolanta Pożoga (p)
5 4 AT - 106 Anna Pietrasz (p)
6 3 AZ(1) - Grupa do domu    
7 3 AZ(1) - Grupa do domu    
       
Alicja Olechowska / 18.10.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 B(2) - Grupa odwołana   gr na l. 3
2 2 B(2) - Grupa odwołana   gr na l. 3
3 J. ang - 3cL i 3eL - 119 Robert Woźniak (p) p.R.Woźniak -3C i p.A.Mierzwa -3E
4 3 AZ(2) - 305 Sławomir Karpik złączenie grup
       
Marzanna Pałka / 18.10.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
6 1 B - 112 Wiesława Wrona (p)
       
Piotr Tałaj / 18.10.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 AT - 218 Agnieszka Kosakowska-Michta (p)
5 1 AT - 218 Paweł Radkowski z poniedziałku z l. 8
6 4 AT - 218 Anna Pietrasz z czwartku z l. 6
7 1 BT(1) - 218 Marek Wrona z l. 2
       
Łukasz Uzar / 18.10.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 A(2) - Grupa odwołana   gr na l. 2
2 1 A(2) - 314 Alina Mierzwa złączenie grup
3 J. ang - 3cL i 3eL - Zastępstwo   (p) p.R.Woźniak -3C i p.A.Mierzwa -3E
       
Grzegorz Dzieniszewski / 19.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 AZ(2) - Grupa odwołana   gr na l. 3
2 3 AZ(2) - Grupa odwołana   gr na l. 3
4 4 AT - 15 Barbara Paruch (p)
5 3 AZ(1) - 15 Kazimierz Kowal złączenie grup
6 3 AZ(1) - 15 Kazimierz Kowal złączenie grup
       
Elżbieta Iskra / 19.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 DT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wycieczka
4 4 BT - 117 Albert Chmura za nb oddział
6 3 A - Grupa do domu   gr czeka na proj.wnętrz
7 3 A - Grupa do domu   gr czeka na proj.wnętrz
8 1 AT - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Anna Knafel / 19.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
4 WF 2cT i 2dT - 3 gr - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wycieczka
5 1 C - sg4 Aneta Miracka za nieobecny oddział
6 2 C(1) - sg1 Karol Młodawski złączenie grup
       
Alicja Olechowska / 19.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 Roz. angielski 2bL/M i 2bL/TJ - Grupa odwołana   gr na l. 3
2 Roz. angielski 2bL/M i 2bL/TJ - Grupa odwołana   gr na l. 3
3 Rozszerzony j. ang 3cL, 3eL - 119 Robert Woźniak (p) - p.R.Woźniak -3C i p.A.Mierzwa -3E
4 Rozszerzony j. ang 3cL, 3eL - 119 Barbara Sabat (p) - p.B.Sabat-3C i p.A.Mierzwa -3E
8 1 CT - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Marzanna Pałka / 19.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 B - Uczniowie przychodzą później   na l. 2
5 Roz. matematyka 2bL i 2cL - 118 Aneta Marszałek zaj. biblioteczne
       
Witold Szkutnicki / 19.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 AB - Uczniowie przychodzą później   na l. 2
3 3 AZ(2) - sg1 Krzysztof Wiatros złączenie grup
5 2 AT(2) - sg1 Jerzy Stelmach złączenie grup
6 1 AB - sg3 Justyna Szwed za nb oddział
       
Piotr Tałaj / 19.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 AT(2) - Grupa odwołana   gr na l. 5
2 2 AT(2) - Grupa odwołana   gr na l. 5
3 2 AT(2) - Grupa odwołana   gr na l. 5
4 2 AT(2) - Grupa odwołana   gr na l. 5
5 1 AB(1) - 216 Beata Kownacka złączenie grup
6 2 AT(2) - 17 Paweł Radkowski złączenie grup
       
Łukasz Uzar / 19.10.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
3 Rozszerzony j. ang 3cL, 3eL - Zastępstwo   (p) - p.R.Woźniak -3C i p.A.Mierzwa -3E
4 Rozszerzony j. ang 3cL, 3eL - Zastępstwo   (p) - p.B.Sabat-3C i p.A.Mierzwa -3E
5 2 C(2) - 306 Robert Woźniak (p)
6 4 CT(2) - 306 Robert Woźniak złączenie grup
7 1 A(2) - 306 Agnieszka Kosakowska-Michta (p)
       
Elżbieta Iskra / 20.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 AT - 117 Agnieszka Kosakowska-Michta l. pzrenisiona z czwartku z l. 9
4 3 A - 117 Magdalena Bednarz WDŻ
5 4 BT - 117 Waldemar Szwedo za nieobecny oddział
       
Anna Knafel / 20.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 C - Uczniowie przychodzą później   na l. 2
2 WF 1cT i 1dT - 3 gr - sg2 Karol Młodawski złączenie grup
3 1 C - 119 Magdalena Bednarz WDŻ
4 WF 3cd - 1 gr chł i 2 gr dz - sg2 Krzysztof Wiatros złączenie grup
6 WF 2ab - 1 gr chł i 2 gr dz - 201 Marek Kopeć za nb oddział
       
Aneta Marszałek / 20.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
5 WF 3ae - 1 gr chł i 2 gr dz - 307 Michał Kownacki za nieobecny oddział
6 WF 2ab - 1 gr chł i 2 gr dz - 106 Robert Woźniak (p)
       
Karol Młodawski / 20.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
4 WF 3cd - 1 gr chł i 2 gr dz - sg3 Jacek Juda (p)
5 WF 3ae - 1 gr chł i 2 gr dz - sg3 Jacek Juda złączenie grup
       
Alicja Olechowska / 20.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
4 2 AT(1) - 305 Sławomir Karpik złączenie grup
5 3 AZ(2) - 305 Sławomir Karpik złączenie grup
6 1 CT(2) - 307 Michał Kownacki za nieobecny oddział
7 Roz. angielski 2bL/M i 2bL/TJ - 119 Jolanta Pożoga (p)
       
Marzanna Pałka / 20.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 AT - 116 Michał Majecki za nieobecny oddział
6 2 C - 112 Magdalena Bednarz WDŻ
7 1 B - 112 Krzysztof Wiatros  
       
Rafał Tracz / 20.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
7 2 DT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wycieczka klasowa
8 2 DT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wycieczka klasowa
9 2 DT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wycieczka klasowa
       
Łukasz Uzar / 20.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
5 1 AT(2) - 18 Liliana Reguła złączenie grup
6 1 CT(1) - 202 Waldemar Szwedo za nieobecny oddział
7 4 CT(2) - Grupa do domu    
       
Marek Wrona / 20.10.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
6 1 BT(1) - Grupa do domu    
7 1 BT(1) - Grupa do domu    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN