Zastępstwa w dniu 30.10.2017 - 03.11.2017
Albert Chmura / 30.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 DT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   wyjście klasy do kina
       
Karolina Pakos / 30.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
2 J. ang - 2aL i 2bL - 102 Robert Woźniak gr 2B-p.R.Woźniak, gr 2A-odwołana
3 J. ang - 2aL i 2bL - 102 Robert Woźniak gr 2B-p.R.Woźniak, gr 2A-odwołana
4 4 AT - 320 Anna Pietrasz za ostatnią lekcję
5 4 AT - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 1 BT(2) - 318 Sławomir Karpik złączenie grup
       
Barbara Sabat / 30.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 A - Uczniowie przychodzą później   na l. 2
3 2 AZ - 116 Magdalena Bednarz WDŻ
4 2 A - 116 Magdalena Bednarz WDŻ
5 2 AT - 116 Magdalena Bednarz WDŻ
6 1 CT - 116 Magdalena Bednarz WDŻ
7 1 C - 116 Magdalena Bednarz WDŻ
       
Rafał Tracz / 30.10.2017 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 DT(2) - Grupa odwołana   gr na l. 2
2 2 AZ - 201 Rafał Podleśny za nieobecny oddział
3 1 AT(1) - 306 Łukasz Uzar złączenie grup
       
Karolina Pakos / 31.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
7 2 AZ(1) - Grupa do domu    
8 2 A(2) - Grupa do domu    
       
Barbara Sabat / 31.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
5 3 C - 21 Magdalena Bednarz WDŻ
6 1 BT - 21 Magdalena Bednarz WDŻ
7 1 B - 21 Magdalena Bednarz WDŻ
8 1 DT - 21 Magdalena Bednarz WDŻ
9 1 AT - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Rafał Tracz / 31.10.2017 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 CT(2) - 208 Rafał Podleśny złączenie grup
4 1 AB - 208 Michał Majecki z l. 3
       
Rafał Tracz / 01.11.2017 środa
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 DT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   dzień wolny od zajęć
4 2 AZ - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   dzień wolny od zajęć
5 2 AZ - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   dzień wolny od zajęć
7 1 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   dzień wolny od zajęć
       
Beata Kownacka / 02.11.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 AB - 216 Adam Sadecki z piątku z l. 1
5 1 AB(2) - 216 Piotr Tałaj złączenie grup
6 1 BT(1) - 216 Marek Wrona (p)
7 2 CT(2) - 216 Dariusz Nowak z poniedziałku z l 7 i 8
8 2 CT(2) - 216 Dariusz Nowak z poniedziałku z l 7 i 8
       
Rafał Tracz / 02.11.2017 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
3 Informatyka - 1bL i 1cL - 208 Rafał Podleśny p.R.Podleśny-1B, p.M.Kownacki-1C
4 1 BT(2) - 307 Michał Kownacki (p)
7 1 A(1) - 306 Łukasz Uzar złączenie grup
8 1 A(2) - 314 Alina Mierzwa złączenie grup
       
Liliana Reguła / 03.11.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
3 J. ang - 3aL i 3beL - 18 Leszek Jasiński z l. 1
4 J. ang - 1bL i 1cL - 18 Robert Woźniak złączenie grup
5 1 AT(1) - 18 Łukasz Uzar złączenie grup
       
Justyna Szwed / 03.11.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później   na l. 2
2 1 AT - 306 Magdalena Bednarz WDŻ
3 1 AB - 306 Magdalena Bednarz WDŻ
5 2 AZ - 320 Magdalena Bednarz WDŻ
6 1 A - 314 Magdalena Bednarz WDŻ
7 1 DT - 207 Dorota Zuba zaj. biblioteczne
       
Rafał Tracz / 03.11.2017 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
7 2 DT(1) - Grupa do domu    
8 2 DT(1) - Grupa do domu    
9 2 DT(1) - Grupa do domu    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN