Zastępstwa w dniu 08.10.2018 - 12.10.2018
Jolanta Kotulska / 08.10.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 BT - Biologia, 311 Magdalena Rychel za nieobecny oddział  
5 2 C - Biologia rozszerzona, 311 Małgorzata Sobieraj za nieobecny oddział  
6 2 C - Biologia rozszerzona, 311 Małgorzata Sobieraj za nieobecny oddział  
         
Karol Młodawski / 08.10.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Magdalena Magiera złączenie grup  
4 2 AB(2) - Wychowanie fizyczne, sg2 Witold Szkutnicki złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Anna Knafel złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Jacek Juda złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Magdalena Magiera za nieobecny oddział  
         
Alicja Stelmach / 08.10.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 B(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 B(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 Geografia rozszerzona - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 Geografia rozszerzona - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Krzysztof Wiatros / 08.10.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 3 AT(2) - Wychowanie fizyczne, 21 Ewa Kawalec za nieobecny oddział  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Anna Knafel złączenie grup  
8 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Jacek Juda złączenie grup  
         
Karol Młodawski / 09.10.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 AB(2) - Wychowanie fizyczne, sg2 Witold Szkutnicki złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Magdalena Magiera za nieobecny oddział  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Jacek Juda złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sil Jacek Juda złączenie grup  
         
Magdalena Rychel / 09.10.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 BT - Uczniowie przychodzą później      
2 4 BT - Uczniowie przychodzą później      
         
Alicja Stelmach / 09.10.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 A - Uczniowie przychodzą później      
3 3 A(2) - Geografia rozszerzona, 318 Aneta Miracka złączenie grup  
4 3 A(2) - Geografia rozszerzona, 318 Aneta Miracka złączenie grup  
5 1 BT - Geografia, 318 Małgorzata Serwan za nieobecny oddział  
         
Krzysztof Wiatros / 09.10.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Magdalena Magiera złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Witold Szkutnicki złączenie grup  
5 2 B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Witold Szkutnicki złączenie grup  
7 Strzelanie - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Marek Kopeć / 10.10.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 CT(1) - Przyrządy i systemy pomiarowe, 201 Kazimierz Kowal złączenie grup  
6 2 A(1) - Grupa do domu      
7 2 A(1) - Grupa do domu      
         
Mateusz Machniak / 10.10.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 AT - Religia - przeniesiona na 12.10.2018 (1)      
         
Aneta Miracka / 10.10.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 CT - Uczniowie przychodzą później      
2 2 BT - Uczniowie przychodzą później      
3 3 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 1 AB - Fizyka, 108 Anna Rytwińska za nieobecny oddział  
6 4 CT - Fizyka rozszerzona, 108 Anna Knafel za nieobecny oddział  
         
Magdalena Rychel / 10.10.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 DT - Fizyka rozszerzona, 107 Beata Wiśniewska za nieobecny oddział  
3 1 AT - Uczniowie przychodzą później      
4 4 BT - Fizyka rozszerzona, 206 Aneta Sajda z l. 3  
         
Witold Szkutnicki / 10.10.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 AB(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 BT - Edukacja dla bezpieczeństwa, sg4 Karol Młodawski złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Magdalena Magiera złączenie grup  
5 1 AB - Edukacja dla bezpieczeństwa, 108 Anna Rytwińska za nieobecny oddział  
6 3 AZ(1) - Wychowanie fizyczne, sg1 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
7 3 AT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Marek Kopeć / 11.10.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
2 2 BT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Sebastian Marzec złączenie grup  
3 2 BT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Sebastian Marzec złączenie grup  
4 2 CT(2) - Systemy komputerowe, 201 Wojciech Iwanicki złączenie grup  
5 2 CT(2) - Systemy komputerowe, 201 Wojciech Iwanicki złączenie grup  
6 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Agnieszka Kosakowska-Michta / 11.10.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
         
Aneta Miracka / 11.10.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 1 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 1 BT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata Mycek / 11.10.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później      
2 Język niemiecki - Język niemiecki, 314 Iwona Ordon za nieobecny oddział  
3 Język niemiecki - Język niemiecki, 11 Rafał Tracz za nieobecny oddział  
4 2 B(1) - Język niemiecki, 11 Barbara Sabat za nieobecny oddział  
         
Barbara Paruch / 11.10.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
7 1 AT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
8 2 DT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu   Kino  
         
Grzegorz Rudnicki / 11.10.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 DT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
7 1 DT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
8 1 DT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
         
Magdalena Rychel / 11.10.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Fizyka rozszerzona - Uczniowie przychodzą później      
2 Fizyka rozszerzona - Uczniowie przychodzą później      
3 4 AT - Uczniowie przychodzą później      
4 4 AT - Uczniowie przychodzą później      
5 2 AT - Fizyka rozszerzona, 108 Marzanna Pałka za ostatnią lekcję  
6 3 AT - Fizyka rozszerzona, 108 Piotr Tałaj z wtorku z l. 7  
7 2 DT - Fizyka rozszerzona, 107 Magdalena Magiera za nieobecny oddział  
         
Aneta Sajda / 11.10.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 4 BT - Język polski, 117 Karolina Pakos za nieobecny oddział  
7 2 BT - Język polski, 117 Anna Knafel za nieobecny oddział  
8 Etyka - Grupa do domu      
9 Etyka - Grupa do domu      
         
Małgorzata Serwan / 11.10.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 BT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
         
Witold Szkutnicki / 11.10.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Beata Wiśniewska / 11.10.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 B(1) - Uczniowie przychodzą później   Delegacja  
2 4 AT - Uczniowie przychodzą później   Delegacja  
         
Joanna Wójtowicz / 11.10.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 Język angielski - Język angielski, 18 Łukasz Uzar złączenie grup  
7 1 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
         
Jacek Juda / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Karol Młodawski złączenie grup  
8 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
         
Ewa Kawalec / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 C - Język polski, 21 Jolanta Pipała-Kot za nieobecny oddział  
         
Marek Kopeć / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 BT(2) - Informatyka, 201 Rafał Tracz złączenie grup  
4 2 CT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Waldemar Szwedo złączenie grup  
6 3 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
7 2 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Agnieszka Kosakowska-Michta / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 B(2) - Wiedza o społeczeństwie rozszerzona, 20 Jolanta Kotulska za nieobecny oddział  
4 2 B(2) - Wiedza o społeczeństwie rozszerzona, 20 Justyna Szwed za nieobecny oddział  
         
Magdalena Magiera / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Karol Młodawski złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Karol Młodawski za nieobecny oddział  
         
Aneta Miracka / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 DT - Uczniowie przychodzą później      
2 4 DT - Uczniowie przychodzą później      
3 3 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 3 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 4 CT - Fizyka rozszerzona, 108 Sławomir Karpik za nieobecny oddział  
6 4 CT - Fizyka rozszerzona, 108 Leszek Jasiński za nieobecny oddział  
7 3 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Alicja Olechowska / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 DT - Język angielski, 119 Justyna Szwed za nieobecny oddział  
4 4 CT(2) - Język angielski, 320 Anna Knafel za nieobecny oddział  
         
Karolina Pakos / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Język angielski - Język angielski, 320 Robert Woźniak złączenie grup  
3 4 BT - Język angielski, 108 Beata Kownacka za nieobecny oddział  
4 4 CT(1) - Zastępstwo   A. Knafel  
5 3 AZ(1) - Język angielski, 320 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
         
Anna Pietrasz / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 AZ - Matematyka, 118 Rafał Tracz za nieobecny oddział  
         
Paweł Radkowski / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 4 AT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 4 AT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 4 AT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Magdalena Rychel / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 1 B - Fizyka, 207 Anna Rytwińska za nieobecny oddział  
3 3 CT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Ślubowanie  
4 2 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Ślubowanie  
6 1 DT - Fizyka, 112 Anna Rytwińska z l. 1  
         
Anna Rytwińska / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 1 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Barbara Sabat / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 AT - Język polski, 117 Jolanta Pipała-Kot za nieobecny oddział  
         
Adam Sadecki / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 DT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   KEN  
         
Alicja Stelmach / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 3 A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Witold Szkutnicki / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 AB - Wychowanie fizyczne, sg4 Magdalena Magiera złączenie grup  
7 3 AZ(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Waldemar Szwedo / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 CT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 2 CT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Beata Wiśniewska / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 AB - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   KEN  
         
Robert Woźniak / 12.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 DT(1) - Język angielski, 102 Michał Kownacki za nieobecny oddział  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN