Zastępstwa w dniu 15.10.2018 - 19.10.2018
Krzysztof Dzierżak / 15.10.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 1 A - Religia, 118 Jolanta Kotulska z czwartku z l.1  
3 2 CT - Religia, 20 Alicja Olechowska z l.8  
4 4 BT - Religia, 17 Małgorzata Sobieraj z wtorku z l. 6  
5 1 BT - Religia, 18 Iwona Ordon z l. 1  
         
Mateusz Machniak / 15.10.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 CT - Uczniowie przychodzą później      
2 1 B - Religia, 101 Justyna Szwed za ostatnią lekcję  
4 3 B - Religia, 117 Jolanta Kotulska (p)  
5 2 DT - Religia, 117 Justyna Szwed ze środy z l.8  
6 3 DT - Religia, 117 Danuta Ordon zajecia biblioteczne  
         
Karolina Pakos / 15.10.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 4 CT(1) - Język angielski zawodowy, 320 Alicja Olechowska złączenie grup  
6 1 AT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata Serwan / 15.10.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 BT - Język polski, 116 Beata Kownacka z l. 8  
3 3 CT - Język polski, 212 Albert Chmura z piątku z l.8  
5 2 AB - Język polski, 116 Sebastian Marzec z l. 1  
6 4 CT - Język polski, 116 Krzysztof Franecki z l. 9  
         
Mateusz Machniak / 16.10.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 A - Uczniowie przychodzą później      
2 3 B - Religia, 119 Beata Wiśniewska z czwartku z l.1  
3 2 AT - Religia, 119 Magdalena Rychel z piatku z l.1  
         
Karolina Pakos / 16.10.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 Język angielski - Język angielski, 320 Robert Woźniak złączenie grup  
6 3 A(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 3 A(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Justyna Szwed / 16.10.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 2 AB - Podstawy przedsiębiorczości, 101 Beata Kownacka z l.7  
3 3 DT(2) - Działalność gospodarcza z elementami bhp, 201 Michał Kownacki złączenie grup  
         
Mateusz Machniak / 17.10.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 DT - Uczniowie przychodzą później      
2 1 AT - Uczniowie przychodzą później      
3 1 AB - Religia, 119 Jolanta Kotulska z piatku z l.2  
4 1 B - Religia, 119 Jolanta Pipała-Kot z czwartku z l.1  
5 3 AT - Religia, 206 Krzysztof Wiatros z l .7  
6 1 CT - Religia, 206 Alicja Stelmach z l. 1  
         
Justyna Szwed / 17.10.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 CT - Podstawy przedsiębiorczości, 101 Wojciech Iwanicki z czwartku z l. 8  
3 2 DT(2) - Działalność gospodarcza z elementami bhp, 101 Barbara Paruch złączenie grup  
4 3 AT(2) - Działalność gospodarcza z elementami bhp, 101 Sebastian Marzec złączenie grup  
6 3 CT(2) - Działalność gospodarcza z elementami bhp, 101 Beata Kownacka z l. 2  
7 2 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Rafał Tracz / 17.10.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 AZ - Religia, 207 Sebastian Marzec z l. 1  
6 2 A(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 A(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Justyna Szwed / 18.10.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 A - Podstawy przedsiębiorczości, 101 Jolanta Kotulska z czwartku 25 z l. 1  
7 3 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Grzegorz Dzieniszewski / 19.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 4 AT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
3 4 AT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
4 4 AT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
5 4 AT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
6 4 AT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
7 4 AT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
8 4 AT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
9 4 AT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
         
Sławomir Karpik / 19.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 AT(2) - Język angielski, 306 Alicja Olechowska złączenie grup  
3 3 DT(2) - Język angielski, 306 Adam Sadecki za nieobecny oddział  
4 3 CT(2) - Język angielski, 306 Adam Sadecki z l.2  
5 3 A - Język angielski, 306 Barbara Sabat za ostatnią lekcję  
7 2 AB(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Mateusz Machniak / 19.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 AT - Uczniowie przychodzą później      
4 2 A - Religia, 21 Małgorzata Sobieraj matematyka (p)  
5 1 AT - Religia, 117 Krzysztof Dzierżak godzina modlitwy  
6 3 DT - Religia, 118 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
7 1 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Magdalena Magiera / 19.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Karol Młodawski złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Anna Knafel złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Jerzy Stelmach złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
7 1 DT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
8 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Jacek Juda złączenie grup  
         
Karolina Pakos / 19.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Język angielski - Język angielski, 320 Robert Woźniak złączenie grup  
3 4 BT - Język angielski, 320 Barbara Paruch z l. 1  
4 4 CT(1) - Język angielski, 320 Alicja Olechowska złączenie grup  
5 3 AZ(1) - Język angielski, 320 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
         
Jolanta Pipała-Kot / 19.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 DT - Język polski, 116 Rafał Podleśny ze środy 24.10 z l. 1  
3 1 AB - Język polski, 116 Danuta Ordon zaj. biblioteczne  
4 1 CT - Język polski, 116 Anna Pietrasz ze środy 24.10 z l. 7  
5 3 DT - Język polski, 116 Danuta Ordon zaj. biblioteczne  
6 1 B - Język polski, 116 Renata Bajor zaj. z pedagogiem  
         
Paweł Radkowski / 19.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
2 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
3 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
4 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
5 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
6 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
7 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
8 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wykłady w uczelni partnerskiej  
         
Łukasz Uzar / 19.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 C(1) - Język angielski rozszerzony, 305 Anna Pietrasz złączenie grup  
4 3 CT(1) - Język angielski, 305 Justyna Szwed za nieobecny oddział  
5 3 C(2) - Język angielski rozszerzony, 305 Rafał Podleśny za nieobecny oddział  
6 Język angielski - Język angielski, 305 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
         
Krzysztof Wiatros / 19.10.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Witold Szkutnicki złączenie grup  
7 3 AZ(2) - Wychowanie fizyczne, sil Witold Szkutnicki złączenie grup  
8 Wychowanie fizyczne - Grupa do domu      
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN