Zastępstwa w dniu 12.11.2018 - 16.11.2018
Ewa Kawalec / 13.11.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 C - Uczniowie przychodzą później      
3 1 A - Język polski, 21 Anna Rytwińska ze środy z l. 6  
4 2 AT - Język polski, 21 Magdalena Rychel z piątku z l. 1  
         
Karol Młodawski / 13.11.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 AB(2) - Wychowanie fizyczne, sg2 Witold Szkutnicki złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Magdalena Magiera złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sil Jacek Juda złączenie grup  
         
Joanna Wójtowicz / 13.11.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 AT(2) - Język angielski, 15 Barbara Paruch złączenie grup  
3 Język angielski - Język angielski, 15 Łukasz Uzar złączenie grup  
5 4 AT(2) - Język angielski, 11 Sławomir Karpik złączenie grup  
         
Ewa Kawalec / 14.11.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A - Uczniowie przychodzą później      
2 1 A - Uczniowie przychodzą później      
3 2 B(1) - Język polski rozszerzony, 21 Anna Niedziałek z l. 7  
4 2 B(1) - Język polski rozszerzony, 21 Anna Niedziałek z l. 8  
5 2 B - Uczniowie zwolnieni do domu   Hist. przen. na 21 na l.8  
6 2 B - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Alicja Olechowska / 14.11.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 4 CT(2) - Język angielski, 119 Karolina Pakos złączenie grup  
7 Język angielski rozszerzony - Język angielski rozszerzony, 119 Robert Woźniak złączenie grup  
         
Krzysztof Wiatros / 14.11.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Witold Szkutnicki złączenie grup  
6 3 AZ(2) - Wychowanie fizyczne, sg2 Witold Szkutnicki złączenie grup  
7 3 AT(2) - Grupa do domu      
8 Wychowanie fizyczne - Grupa do domu      
         
Joanna Wójtowicz / 14.11.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 BT(2) - Język angielski, 18 Alina Mierzwa złączenie grup  
5 1 CT(2) - Język angielski, 18 Sławomir Karpik złączenie grup  
6 1 AB - Język angielski, 18 Danuta Ordon zajecia biblioteczne  
7 4 AT(2) - Język angielski zawodowy, 18 Sławomir Karpik złączenie grup  
         
Wojciech Iwanicki / 15.11.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 AB(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 AB(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 AB(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 2 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
5 2 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
6 2 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Ewa Kawalec / 15.11.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 AT - Język polski, 21 Marzanna Pałka za ostatnią lekcję  
6 3 C - Język polski, 21 Jolanta Kotulska ze środy z l. 7  
         
Michał Kownacki / 15.11.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 4 DT - Maszyny i urządzenia cyfrowe - przeniesiona na 19.11.2018 (7)      
7 4 DT - Godzina z wychowawcą - przeniesiona na 19.11.2018 (8)      
         
Alicja Olechowska / 15.11.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 CT(1) - Grupa odwołana      
4 3 AT(1) - Język angielski, 119 Sławomir Karpik złączenie grup  
5 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
6 Język angielski rozszerzony - Język angielski rozszerzony, Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
         
Iwona Ordon / 15.11.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 A(1) - Język niemiecki, Małgorzata Mycek złączenie grup  
         
Joanna Wójtowicz / 15.11.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 AB - Język angielski, 18 Witold Szkutnicki za ostatnią lekcję  
3 3 AZ(2) - Język angielski, 18 Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
4 1 BT(2) - Język angielski, 18 Alina Mierzwa złączenie grup  
5 Język angielski - Język angielski, 18 Łukasz Uzar złączenie grup  
6 Język angielski - Język angielski, 18 Robert Woźniak złączenie grup  
7 1 AT(2) - Grupa do domu      
         
Wojciech Iwanicki / 16.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 DT(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 DT(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 AB(1) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 11 Sebastian Marzec złączenie grup  
4 2 AB(1) - Zastępstwo   R. Woźniak  
5 1 AB - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 218 Joanna Kochanek z wtorku. z l. 1  
6 1 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Ewa Kawalec / 16.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 C - Język polski, 21 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
         
Beata Kownacka / 16.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 BT(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 4 BT(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 BT(1) - Maszyny i urządzenia elektryczne, 18 Marek Wrona złączenie grup  
4 2 AB(2) - Urządzenia elektryczne, 216 Robert Woźniak z l. 7  
         
Michał Kownacki / 16.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 DT(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 DT(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 AT(2) - Informatyka, 307 Rafał Tracz złączenie grup  
4 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
5 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
6 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Alicja Olechowska / 16.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język angielski rozszerzony - Grupa odwołana      
2 3 AT(1) - Język angielski, 119 Sławomir Karpik złączenie grup  
3 4 DT - Uczniowie przychodzą później      
4 4 CT(2) - Język angielski, 119 Karolina Pakos złączenie grup  
5 Język angielski - Język angielski, 119 Robert Woźniak złączenie grup  
         
Paweł Radkowski / 16.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 AT(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 4 AT(2) - Pracownia obsługi pojazdów samochodowych, Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
3 4 AT(2) - Pracownia obsługi pojazdów samochodowych, Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
4 4 AT(2) - Pracownia obsługi pojazdów samochodowych, Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
5 4 AT(2) - Pracownia obsługi pojazdów samochodowych, Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
6 4 AT(2) - Pracownia obsługi pojazdów samochodowych, Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
7 4 AT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 4 AT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Alicja Stelmach / 16.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
2 1 AT - Uczniowie przychodzą później      
3 3 A(2) - Geografia rozszerzona, 318 Aneta Miracka złączenie grup  
4 3 A(2) - Geografia rozszerzona, 318 Aneta Miracka złączenie grup  
5 2 A - Godzina z wychowawcą, 318 Małgorzata Serwan za ostatnią lekcję  
6 Geografia rozszerzona - Grupa do domu      
7 Geografia rozszerzona - Grupa do domu      
         
Jerzy Stelmach / 16.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Jacek Juda złączenie grup  
         
Witold Szkutnicki / 16.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 AB - Wychowanie fizyczne, sg4 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
7 3 AZ(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Joanna Wójtowicz / 16.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 AZ(2) - Język angielski, 316 Karolina Pakos złączenie grup  
6 Język angielski - Język angielski, 316 Łukasz Uzar złączenie grup  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN