Zastępstwa w dniu 26.11.2018 - 30.11.2018
Krzysztof Franecki / 26.11.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 CT - Podstawy teleinformatyki, 118 Mateusz Machniak z l. 1  
4 1 CT - Podstawy teleinformatyki, 118 Sławomir Karpik z l. 8  
5 2 BT(2) - Podstawy teleinformatyki, 118 Beata Kownacka złączenie grup  
7 4 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 4 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 4 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Krzysztof Dzierżak / 27.11.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
8 2 C - Religia - przeniesiona na 29.11.2018 (7)      
         
Krzysztof Franecki / 27.11.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 CT(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 4 CT(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 4 CT(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 2 CT(2) - Podstawy teleinformatyki, 207 Waldemar Szwedo złączenie grup  
5 2 CT(2) - Podstawy teleinformatyki, 201 Waldemar Szwedo złączenie grup  
7 4 CT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 4 CT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 4 CT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Anna Knafel / 27.11.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg4 Karol Młodawski złączenie grup  
7 2 C - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Adam Sadecki / 27.11.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 CT - Historia i społeczeństwo - przeniesiona na 04.12.2018 (1)      
3 1 BT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Małgorzata Serwan / 27.11.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 BT - Uczniowie przychodzą później      
3 3 CT - Uczniowie przychodzą później      
4 2 AB - Język polski, 116 Justyna Szwed ze środy z l. 7  
5 2 A - Język polski, 116 Mateusz Machniak z l. 1  
         
Marek Wrona / 27.11.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 CT - Podstawy elektrotechniki i elektroniki, 21 Iwona Ordon z l. 7  
6 1 BT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 BT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Grzegorz Dzieniszewski / 28.11.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 AZ(1) - Diagnostyka pojazdów samochodowych, 15 Sebastian Marzec z l. 1  
4 3 AZ(1) - Diagnostyka pojazdów samochodowych, 15 Sebastian Marzec z l. 2  
         
Krzysztof Franecki / 28.11.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 CT(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 4 CT(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 4 CT(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 3 CT(1) - Pracownia teleinformatyki, 202 Albert Chmura złączenie grup  
5 3 CT(1) - Pracownia teleinformatyki, 202 Albert Chmura złączenie grup  
6 3 CT(1) - Pracownia teleinformatyki, 202 Justyna Szwed złączenie grup  
7 4 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 4 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 4 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Agnieszka Kosakowska-Michta / 28.11.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 B(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 B(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 1 A - Wiedza o społeczeństwie, 207 Jolanta Pipała-Kot    
         
Paweł Radkowski / 28.11.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AZ(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 AZ(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 AZ(2) - Zastępstwo   S. Marzec cała klasa  
4 3 AZ(2) - Zastępstwo   S. Marzec cała klasa  
5 4 AT - Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym, 17 Mateusz Machniak za nieobecny oddział  
6 4 AT - Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym, 17 Anna Pietrasz za nieobecny oddział  
7 3 AZ(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Krzysztof Franecki / 29.11.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 CT(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 4 CT(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 4 CT(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 3 CT(1) - Podstawy teleinformatyki, 106 Sebastian Marzec złączenie grup  
5 3 CT(1) - Podstawy teleinformatyki, 106 Sebastian Marzec złączenie grup  
6 2 CT(2) - Podstawy teleinformatyki, 106 Wojciech Iwanicki złączenie grup  
7 4 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 4 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 4 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Agnieszka Kosakowska-Michta / 29.11.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 BT - Wiedza o społeczeństwie, 20 Małgorzata Serwan z wt. z l. 1  
4 1 CT - Wiedza o społeczeństwie, 20 Alicja Stelmach ze środy 5 z l. 1  
5 2 A - Historia i społeczeństwo, 20 Alina Mierzwa z piątku z l. 1  
6 1 A - Godzina z wychowawcą, 20 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
         
Jolanta Kotulska / 29.11.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A - Uczniowie przychodzą później      
2 1 CT - Biologia, 311 Marek Wrona z piątku z l. 1  
3 3 C(2) - Biologia rozszerzona, 311 Joanna Kochanek złączenie grup  
4 3 C(2) - Biologia rozszerzona, 311 Joanna Kochanek złączenie grup  
         
Monika Kozłowska / 29.11.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 4 DT - Język polski, 207 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
3 3 B - Język polski, 207 Beata Wiśniewska z piatku z l. 6  
4 3 B - Język polski, 207 Beata Wiśniewska z piatku z l. 7  
5 2 DT - Język polski, 207 Rafał Podleśny z l. 1  
6 2 DT - Język polski, 207 Piotr Tałaj z wtorku z l. 1  
         
Jolanta Pipała-Kot / 29.11.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
2 1 B - Uczniowie przychodzą później      
3 1 CT - Język polski, 116 Anna Pietrasz z l. 6  
5 1 DT - Język polski, 117 Grzegorz Rudnicki z l. 8  
6 4 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 4 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Paweł Radkowski / 29.11.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AT - Godzina z wychowawcą - przeniesiona na 04.12.2018 (8)      
         
Barbara Sabat / 29.11.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 AT - Uczniowie przychodzą później      
3 1 AT - Wiedza o kulturze, 117 Karolina Pakos z pon. z l. 7  
4 3 A - Język polski, 117 Anna Knafel z l. 7  
         
Joanna Wójtowicz / 29.11.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 AB - Język angielski, 18 Witold Szkutnicki za ostatnią lekcję  
3 3 AZ(2) - Język angielski, 18 Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
4 1 BT(2) - Język angielski, 18 Alina Mierzwa złączenie grup  
5 Język angielski - Język angielski, 18 Łukasz Uzar złączenie grup  
6 Język angielski - Język angielski, 18 Łukasz Uzar złączenie grup  
7 1 AT(2) - Grupa do domu      
         
Krzysztof Franecki / 30.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 CT(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 4 CT(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 4 CT(1) - Uczniowie przychodzą później      
4 2 BT(2) - Podstawy teleinformatyki, 17 Sebastian Marzec z wt. z l. 1  
5 2 BT(2) - Podstawy teleinformatyki, 17 Krzysztof Dzierżak z czw. z l. 1  
6 3 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 3 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jolanta Kotulska / 30.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
3 1 B - Biologia, 311 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
4 2 C - Biologia rozszerzona, 311 Małgorzata Sobieraj z l. 1  
5 2 C - Biologia rozszerzona, 311 Anna Knafel za ostatnią lekcję  
6 3 C(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 3 C(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Monika Kozłowska / 30.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 B(1) - Język polski rozszerzony, 207 Leszek Jasiński złączenie grup  
5 3 B(1) - Język polski rozszerzony, 207 Agnieszka Kosakowska-Michta złączenie grup  
7 2 C - Język polski, 207 Małgorzata Sobieraj z 7.12 z l. 1  
         
Jolanta Pipała-Kot / 30.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 DT - Język polski, 116 Rafał Podleśny ze środy z l. 1  
3 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
4 1 CT - Język polski, 116 Marek Wrona z piatku z l. 2  
5 3 DT - Język polski, 116 Grzegorz Dzieniszewski za nieobecny oddział  
6 1 B - Język polski, 116 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
         
Paweł Radkowski / 30.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wizyta studyjna VW  
2 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wizyta studyjna VW  
3 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wizyta studyjna VW  
4 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wizyta studyjna VW  
5 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wizyta studyjna VW  
6 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wizyta studyjna VW  
7 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wizyta studyjna VW  
8 4 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wizyta studyjna VW  
         
Barbara Sabat / 30.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 AT - Język polski, 117 Anna Pietrasz z l. 1  
6 3 AZ - Język polski, 117 Beata Kownacka z czw. z l. 1  
7 3 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Piotr Tałaj / 30.11.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 AB(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 AB(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 DT(1) - Pracownia systemów CAD/CAM, 218 Rafał Podleśny złączenie grup  
4 2 DT(1) - Pracownia systemów CAD/CAM, 218 Rafał Podleśny złączenie grup  
5 3 AT(2) - Pracownia techniczna, 11 Sebastian Marzec złączenie grup  
6 3 AT(2) - Pracownia techniczna, 11 Sebastian Marzec złączenie grup  
7 3 AT(2) - Pracownia techniczna, 11 Sebastian Marzec złączenie grup  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN