Zastępstwa w dniu 03.12.2018 - 07.12.2018
Sławomir Karpik / 03.12.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 DT(2) - Język angielski, 314 Robert Woźniak złączenie grup  
5 4 AT(1) - Język angielski, 306 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
6 3 CT(2) - Język angielski, 306 Łukasz Uzar złączenie grup  
7 3 AT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 1 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Michał Kownacki / 03.12.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 DT(2) - Informatyka - przeniesiona na 07.12.2018 (9)      
         
Monika Kozłowska / 03.12.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 2 DT - Język polski, 207 Michał Kownacki z piatku z l. 1  
7 3 B(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 C - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jolanta Pipała-Kot / 03.12.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
2 1 DT - Uczniowie przychodzą później      
         
Rafał Tracz / 03.12.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 DT(1) - Informatyka - przeniesiona na 04.12.2018 (8)      
         
Wiesława Wrona / 03.12.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 DT - Matematyka, 112 Agnieszka Kosakowska-Michta z l. 2  
6 3 B - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 BT - Matematyka rozszerzona, 112 Marek Wrona z l. 8  
8 2 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Sławomir Karpik / 04.12.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 CT(2) - Język angielski, 306 Łukasz Uzar złączenie grup  
5 4 AT(1) - Język angielski, 306 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
         
Monika Kozłowska / 04.12.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 C - Uczniowie przychodzą później      
2 2 C - Uczniowie przychodzą później      
3 4 DT - Język polski, 207 Anna Rytwińska (p) matematyka  
5 3 B - Język polski, 207 Agnieszka Kosakowska-Michta ze środy z l. 1  
6 3 B - Język polski, 207 Jolanta Kotulska z l. 7  
7 2 DT - Godzina z wychowawcą, 207 Paweł Radkowski (p)  
         
Aneta Miracka / 04.12.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 CT - Fizyka rozszerzona - przeniesiona na 07.12.2018 (8)      
         
Jolanta Pipała-Kot / 04.12.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 CT - Uczniowie przychodzą później      
2 3 DT - Uczniowie przychodzą później      
3 1 AB - Język polski, 107 Anna Pietrasz z czwartku z l. 1  
         
Rafał Tracz / 04.12.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 4 CT - Religia, 101 Marzanna Pałka z piatku l. 9  
5 2 AB - Religia, 101 Beata Kownacka z l. 7  
6 1 CT(1) - Informatyka, 202 Marek Kopeć złączenie grup  
8 1 DT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Wiesława Wrona / 04.12.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 B - Uczniowie przychodzą później      
2 2 CT - Uczniowie przychodzą później      
3 2 CT - Uczniowie przychodzą później      
4 3 DT - Matematyka, 112 Albert Chmura z l. 8  
5 2 DT - Matematyka rozszerzona, 108 Grzegorz Rudnicki z l. 1  
6 2 BT - Matematyka, 118 Waldemar Szwedo z l. 1  
         
Sławomir Karpik / 05.12.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 CT(1) - Język angielski, 306 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
6 2 AB(2) - Język angielski, 306 Robert Woźniak złączenie grup  
7 4 AT(1) - Język angielski zawodowy, 306 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
8 2 BT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Michał Kownacki / 05.12.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
6 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jolanta Pipała-Kot / 05.12.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 3 DT - Język polski, 116 Grzegorz Rudnicki z l. 1  
8 4 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata Sobieraj / 05.12.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 C - Matematyka, 106 Anna Knafel z piątku z l. 8  
3 2 A - Matematyka, 106 Marek Kopeć z l. 6  
4 2 A - Matematyka, 106 Marek Kopeć z l. 7  
5 4 BT - Matematyka, 106 Magdalena Rychel z 11.12 z l. 1  
7 3 CT - Matematyka, 106 Kazimierz Kowal ze środy z l. 2  
         
Rafał Tracz / 05.12.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 AZ - Religia, 207 Sebastian Marzec z l.1  
6 2 A(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 A(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Wiesława Wrona / 05.12.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 DT - Matematyka rozszerzona, 112 Grzegorz Rudnicki z l. 2  
6 2 DT - Matematyka, 112 Rafał Podleśny z czw. z l. 1  
7 2 BT - Matematyka, 112 Aneta Miracka z l. 2  
8 2 CT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jacek Juda / 06.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
5 4 BT - Wychowanie fizyczne, ten Witold Szkutnicki złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Sławomir Karpik / 06.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 AT(2) - Język angielski, 119 Grzegorz Dzieniszewski Egz. Zaw  
5 2 BT(1) - Język angielski, 306 Karolina Pakos złączenie grup  
6 3 A - Język angielski, 306 Anna Rytwińska z wtorku z l. 1  
7 3 DT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
8 2 BT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Magdalena Magiera / 06.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Jerzy Stelmach złączenie grup  
         
Aneta Miracka / 06.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 1 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Mikołaj w szpitalu  
8 1 BT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata Mycek / 06.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język niemiecki - Język niemiecki, 314 Iwona Ordon złączenie grup  
2 Język niemiecki - Język niemiecki, 314 Janusz Szewerniak złączenie grup  
3 Język niemiecki - Język niemiecki, 11 Janusz Szewerniak złączenie grup  
4 2 B(1) - Język niemiecki, 11 Leszek Jasiński z l. 1  
         
Alicja Olechowska / 06.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 CT(1) - Uczniowie przychodzą później      
4 3 AT(1) - Zastępstwo   GD. Egz. zaw  
5 4 DT - Język angielski, 119 Michał Kownacki za nieobecny oddział  
6 Język angielski rozszerzony - Język angielski rozszerzony, 119 Grzegorz Rudnicki za nieobecny oddział  
         
Anna Pietrasz / 06.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
2 3 AZ - Matematyka, 118 Albert Chmura z l. 8  
4 1 B - Matematyka, 118 Alicja Stelmach z piątku z l. 1  
5 1 B - Matematyka, 118 Albert Chmura za nieobecny oddział  
6 1 CT - Godzina z wychowawcą, 118 Marek Wrona z piatku z l. 1  
7 3 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jolanta Pipała-Kot / 06.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
2 1 B - Uczniowie przychodzą później      
3 1 CT - Język polski, 116 Małgorzata Serwan (p)  
5 1 DT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 4 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 4 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Paweł Radkowski / 06.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 2 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
3 2 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 4 AT - Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym, 17 Marzanna Pałka z wt. z l. 8  
6 3 AZ(1) - Budowa i naprawa pojazdów samochodowych, 17 Albert Chmura złączenie grup  
7 3 AZ(1) - Budowa i naprawa pojazdów samochodowych, 17 Albert Chmura złączenie grup  
         
Piotr Tałaj / 06.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
2 4 BT(1) - Pracownia inżynierii wytwarzania, 218 Beata Kownacka złączenie grup  
3 4 BT(1) - Pracownia inżynierii wytwarzania, 218 Beata Kownacka złączenie grup  
4 4 BT(1) - Pracownia inżynierii wytwarzania, 218 Karolina Pakos złączenie grup  
5 3 AT(1) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 218 Barbara Paruch złączenie grup  
         
Rafał Tracz / 06.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 CT - Uczniowie przychodzą później      
3 3 A - Religia, 119 Karolina Pakos z wt. z l. 7  
4 3 AZ - Godzina z wychowawcą, 206 Ewa Kawalec za nieobecny oddział  
5 1 AB - Informatyka, 208 Magdalena Rychel za nieobecny oddział  
         
Robert Woźniak / 06.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Język angielski - Język angielski, 102 Łukasz Uzar złączenie grup  
6 Język angielski - Język angielski, 102 Łukasz Uzar złączenie grup  
7 3 DT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Wiesława Wrona / 06.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 BT - Matematyka, 112 Marek Wrona z piątku z l. 7  
3 2 CT - Matematyka, 112 Albert Chmura z piątku z l. 1  
4 2 BT - Matematyka rozszerzona, 112 Justyna Szwed z 10.12 z l. 7  
         
Sławomir Karpik / 07.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 AT(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 DT(2) - Język angielski, 306 Robert Woźniak złączenie grup  
4 3 CT(2) - Język angielski, 306 Łukasz Uzar złączenie grup  
5 3 A - Język angielski, 306 Anna Rytwińska z 10.12 z l. 1  
7 2 AB(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Alicja Olechowska / 07.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język angielski rozszerzony - Grupa odwołana      
2 3 AT(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 4 DT - Język angielski, 119 Łukasz Uzar (p)  
4 4 CT(2) - Język angielski, 119 Karolina Pakos złączenie grup  
5 Język angielski - Język angielski, 119 Robert Woźniak złączenie grup  
         
Anna Pietrasz / 07.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AT - Matematyka rozszerzona - przeniesiona na 12.12.2018 (8)      
         
Jolanta Pipała-Kot / 07.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 DT - Język polski, 116 Justyna Szwed (p)  
3 1 AB - Język polski, 116 Mateusz Machniak za ostatnią lekcję  
4 1 CT - Język polski, 116 Anna Pietrasz z 19.12 z l. 7  
5 3 DT - Język polski, 116 Barbara Sabat (p)  
6 1 B - Język polski, 116 Monika Kozłowska (p)  
         
Paweł Radkowski / 07.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 AT(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 4 AT(2) - Pracownia obsługi pojazdów samochodowych, CKP Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
3 4 AT(2) - Pracownia obsługi pojazdów samochodowych, CKP Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
4 4 AT(2) - Pracownia obsługi pojazdów samochodowych, CKP Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
5 4 AT(2) - Pracownia obsługi pojazdów samochodowych, CKP Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
6 4 AT(2) - Pracownia obsługi pojazdów samochodowych, CKP Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
7 4 AT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 4 AT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Rafał Tracz / 07.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 BT(1) - Informatyka, 208 Barbara Sabat ze środy z l. 1  
3 1 AT(1) - Informatyka, 201 Barbara Paruch (p)  
4 3 AZ - Religia, 18 Sebastian Marzec z l. 8  
5 2 AB - Religia, 107 Barbara Paruch z wtorku z l. 7  
         
Wiesława Wrona / 07.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 BT - Uczniowie przychodzą później      
2 3 DT - Matematyka, 112 Rafał Podleśny z wtorku z l. 8  
3 3 B - Matematyka, 112 Beata Wiśniewska z l. 7  
4 1 BT - Matematyka, 112 Marek Wrona z l. 6  
5 2 DT - Matematyka, 112 Krzysztof Dzierżak Dzień św. Barbary  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN