Zastępstwa w dniu 10.12.2018 - 14.12.2018
Michał Kownacki / 10.12.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 DT(2) - Informatyka - przeniesiona na 14.12.2018 (9)      
         
Magdalena Magiera / 10.12.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Anna Knafel złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Anna Knafel złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Karol Młodawski złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
         
Alicja Olechowska / 10.12.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 4 CT(2) - Język angielski zawodowy, 119 Karolina Pakos złączenie grup  
5 Język angielski - Język angielski, 119 Alina Mierzwa złączenie grup  
6 Język angielski - Język angielski, 119 Robert Woźniak złączenie grup  
7 3 AT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jolanta Pipała-Kot / 10.12.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
2 1 DT - Uczniowie przychodzą później      
         
Joanna Kochanek / 11.12.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
2 1 B - Chemia, 301 Małgorzata Serwan (p)  
3 3 C - Godzina z wychowawcą, 301 Danuta Ordon zajecia biblioteczne  
4 1 BT - Chemia, 301 Marek Wrona z l. 7  
         
Alicja Olechowska / 11.12.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 4 DT - Język angielski zawodowy, 119 Aneta Miracka z piątku z l. 1  
6 Język angielski - Język angielski, 119 Robert Woźniak złączenie grup  
7 2 CT - Godzina z wychowawcą, 119 Wiesława Wrona ze środy z l.8  
         
Jolanta Pipała-Kot / 11.12.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 CT - Uczniowie przychodzą później      
2 3 DT - Uczniowie przychodzą później      
3 1 AB - Język polski, 107 Anna Pietrasz z czwartku z l. 1  
         
Agata Sanchez / 11.12.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 Język hiszpański - Język hiszpański, Klaudia Kubik złączenie grup  
7 Język hiszpański - Grupa do domu      
8 Język hiszpański - Grupa do domu      
         
Magdalena Magiera / 12.12.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Karol Młodawski złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Witold Szkutnicki złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Anna Knafel złączenie grup  
         
Alicja Olechowska / 12.12.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 4 CT(2) - Język angielski, 119 Karolina Pakos złączenie grup  
7 Język angielski rozszerzony - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jolanta Pipała-Kot / 12.12.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 3 DT - Język polski, 116 Anna Pietrasz za nieobecny oddział  
8 4 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Paweł Radkowski / 12.12.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AZ(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 AZ(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 AZ(2) - Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym, 17 Wojciech Iwanicki za nieobecny oddział  
4 3 AZ(2) - Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym, 17 Justyna Szwed za nieobecny oddział  
5 4 AT - Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym, 17 Mateusz Machniak za nieobecny oddział  
6 4 AT - Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym, 17 Piotr Tałaj złączenie grup  
7 3 AZ(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Anna Rytwińska / 12.12.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 A - Matematyka rozszerzona, 107 Sebastian Marzec za nieobecny oddział  
5 3 A - Matematyka rozszerzona, 107 Barbara Sabat z piatku z l.8  
6 1 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 1 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Krzysztof Wiatros / 12.12.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 3 AZ(2) - Wychowanie fizyczne, sg2 Witold Szkutnicki złączenie grup  
7 3 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Lodowisko  
8 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jacek Juda / 13.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Magdalena Magiera złączenie grup  
5 4 BT - Wychowanie fizyczne, ten Witold Szkutnicki złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Anna Knafel złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Magdalena Magiera złączenie grup  
         
Jolanta Pipała-Kot / 13.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
2 1 B - Uczniowie przychodzą później      
3 1 CT - Język polski, 116 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
5 1 DT - Język polski, 117 Grzegorz Rudnicki z l. 8  
6 4 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 4 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Anna Rytwińska / 13.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 A - Matematyka, 107 Rafał Tracz z piatku z l. 1  
3 4 DT - Matematyka, 107 Anna Pietrasz (p)  
4 4 DT - Matematyka rozszerzona, 107 Leszek Jasiński z wtorku z l. 2  
5 3 A - Matematyka, 107 Barbara Sabat z piątku z l. 7  
         
Agata Sanchez / 13.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język hiszpański - Grupa odwołana      
3 Język hiszpański - Język hiszpański, 102 Klaudia Kubik złączenie grup  
4 Język hiszpański - Język hiszpański, 102 Klaudia Kubik złączenie grup  
         
Jacek Juda / 14.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 A - Edukacja dla bezpieczeństwa, 101 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
4 4 BT - Wychowanie fizyczne, ten Aneta Sajda z lekcji 6  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, Danuta Ordon D. Ordon zaj. biblioteczne  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Anna Knafel złączenie grup  
8 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
         
Magdalena Magiera / 14.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Zastępstwo   K. Młodawski  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Anna Knafel złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, Anna Knafel (p)  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
7 1 DT - Godzina z wychowawcą, 305 Rafał Tracz z pon. z l. 1  
8 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Alicja Olechowska / 14.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język angielski rozszerzony - Uczniowie przychodzą później      
2 3 AT(1) - Język angielski, 119 Sławomir Karpik złączenie grup  
3 4 DT - Język angielski, 119 Albert Chmura za nieobecny oddział  
4 4 CT(2) - Język angielski, 119 Marzanna Pałka z l. 9  
5 Język angielski - Język angielski, 119 Robert Woźniak złączenie grup  
         
Karolina Pakos / 14.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Język angielski - Język angielski, 320 Robert Woźniak złączenie grup  
3 4 BT - Język angielski, 320 Aneta Sajda za ostatnią lekcję  
4 4 CT(1) - Zastępstwo   M. Pałka - cały od.  
5 3 AZ(1) - Język angielski, 320 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
         
Jolanta Pipała-Kot / 14.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 DT - Język polski, 116 Albert Chmura za nieobecny oddział  
3 1 AB - Język polski, 116 Mateusz Machniak za ostatnią lekcję  
4 1 CT - Język polski, 116 Marek Kopeć za nieobecny oddział  
5 3 DT - Język polski, 116 Marek Kopeć za nieobecny oddział  
6 1 B - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Anna Rytwińska / 14.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 DT - Uczniowie przychodzą później      
2 3 A - Uczniowie przychodzą później      
3 1 A - Matematyka, 107 Marek Kopeć z l. 1  
4 1 AT - Matematyka, 107 Witold Szkutnicki z wt. z l. 7  
         
Jerzy Stelmach / 14.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Wychowanie fizyczne - Zastępstwo   A. Knafel (p)  
         
Justyna Szwed / 14.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 CT - Podstawy przedsiębiorczości, 101 Barbara Paruch (p)  
4 1 DT - Podstawy przedsiębiorczości, 101 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
5 2 AT - Podstawy przedsiębiorczości, 101 Magdalena Rychel z l. 1  
6 1 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 B - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Łukasz Uzar / 14.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 C(1) - Język angielski rozszerzony, 305 Leszek Jasiński ze środy z l. 1  
4 3 CT(1) - Język angielski, 305 Sławomir Karpik złączenie grup  
5 3 C(2) - Język angielski rozszerzony, 305 Joanna Kochanek za ostatnią lekcję  
6 Język angielski - Język angielski, 305 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN