Zastępstwa w dniu 17.12.2018 - 21.12.2018
Krzysztof Dzierżak / 17.12.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 1 A - Religia, 118 Jolanta Kotulska z czwartku z l.1  
3 2 CT - Religia, 20 Alicja Olechowska z l. 8  
4 4 BT - Religia, 17 Małgorzata Sobieraj z wt. z l. 6  
5 1 BT - Religia, 18 Marek Wrona z l. 8  
         
Jacek Juda / 17.12.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 CT - Godzina z wychowawcą, 101 Magdalena Rychel z l. 1  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
7 1 B - Edukacja dla bezpieczeństwa, 101 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
8 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Anna Knafel złączenie grup  
         
Magdalena Magiera / 17.12.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Anna Knafel złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Anna Knafel złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
         
Barbara Paruch / 17.12.2018 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 DT(1) - Technologia mechaniczna, Michał Kownacki złączenie grup  
3 2 DT(1) - Technologia mechaniczna, Michał Kownacki złączenie grup  
4 1 AT - Technologia mechaniczna, 316 Paweł Radkowski z l. 1  
5 3 AT(1) - Bezpieczeństwo pracy, 316 Wojciech Iwanicki złączenie grup  
6 1 AT(2) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 316 Karolina Pakos złączenie grup  
         
Krzysztof Dzierżak / 18.12.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 C - Religia, 117 Ewa Kawalec z l. 1  
7 1 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 C - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Barbara Paruch / 18.12.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 AT(1) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 316 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
3 4 BT(1) - Organizacja i nadzór procesów produkcji, 316 Beata Kownacka złączenie grup  
4 4 BT(1) - Organizacja i nadzór procesów produkcji, 316 Beata Kownacka złączenie grup  
5 1 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
6 1 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 AB(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Agata Sanchez / 18.12.2018 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 Język hiszpański - Język hiszpański, 101 Klaudia Kubik złączenie grup  
7 Język hiszpański - Grupa do domu      
8 Język hiszpański - Grupa do domu      
         
Ewa Kawalec / 19.12.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A - Uczniowie przychodzą później      
2 1 A - Uczniowie przychodzą później      
3 2 B(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 2 B(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 2 B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 2 B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Paweł Radkowski / 19.12.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AZ(1) - Grupa odwołana      
2 3 AZ(1) - Grupa odwołana      
3 3 AZ(2) - Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym, 17 Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
4 3 AZ(2) - Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym, 17 Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
5 4 AT - Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym, 17 Grzegorz Dzieniszewski Pr. egz. M.42  
6 4 AT - Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym, 17 Grzegorz Dzieniszewski Pr. egz. M.42  
7 3 AZ(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Krzysztof Wiatros / 19.12.2018 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Magdalena Magiera złączenie grup  
6 3 AZ(2) - Wychowanie fizyczne, sg2 Witold Szkutnicki złączenie grup  
7 3 AT(2) - Wychowanie fizyczne, sg4 Witold Szkutnicki złączenie grup  
8 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Jacek Juda złączenie grup  
         
Sławomir Karpik / 20.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 AT(2) - Język angielski, 318 Alicja Olechowska złączenie grup  
5 2 BT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 3 A - Język angielski, 306 Beata Kownacka za nieobecny oddział  
7 3 DT(2) - Język angielski, 306 Robert Woźniak złączenie grup  
8 2 BT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Karolina Pakos / 20.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 4 BT(2) - Język angielski zawodowy, 320 Piotr Tałaj złączenie grup  
5 2 BT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 1 AT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
7 4 BT - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 AZ(1) - Grupa do domu      
         
Grzegorz Rudnicki / 20.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 DT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 DT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 1 DT(2) - Grupa do domu      
         
Agata Sanchez / 20.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język hiszpański - Uczniowie przychodzą później      
3 Język hiszpański - Język hiszpański, 102 Klaudia Kubik złączenie grup  
4 Język hiszpański - Język hiszpański, 102 Klaudia Kubik złączenie grup  
         
Małgorzata Serwan / 20.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 4 CT - Język polski, 116 Marzanna Pałka z piatku z l. 9  
5 4 CT - Język polski, 116 Marzanna Pałka (p)  
6 1 BT - Język polski, 107 Barbara Paruch za nieobecny oddział  
         
Łukasz Uzar / 20.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 CT(2) - Grupa odwołana      
3 2 A(2) - Język angielski, 320 Alina Mierzwa złączenie grup  
5 Język angielski - Język angielski, 305 Leszek Jasiński za nieobecny oddział  
6 Język angielski - Język angielski, 305 Robert Woźniak złączenie grup  
         
Joanna Wójtowicz / 20.12.2018 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 AZ(2) - Język angielski, 18 Barbara Sabat za nieobecny oddział  
4 1 BT(2) - Język angielski, 18 Wiesława Wrona za nieobecny oddział  
5 Język angielski - Język angielski, 18 Robert Woźniak złączenie grup  
6 Język angielski - Język angielski, 18 Rafał Podleśny za nieobecny oddział  
7 1 AT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Marek Kopeć / 21.12.2018 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 BT(2) - Informatyka, 201 Rafał Tracz złączenie grup  
4 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Waldemar Szwedo złączenie grup  
5 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Waldemar Szwedo złączenie grup  
6 3 A(1) - Algorytmika, 201 Leszek Jasiński złączenie grup  
7 2 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN