Zastępstwa w dniu 14.01.2019 - 18.01.2019
Agnieszka Kosakowska-Michta / 14.01.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 BT - Uczniowie przychodzą później      
2 3 DT - Uczniowie przychodzą później      
         
Leszek Jasiński / 15.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 Historia i społeczeństwo - Historia i społeczeństwo, 206 Beata Wiśniewska złączenie grup  
4 4 DT - Historia i społeczeństwo, 206 Rafał Tracz (p)  
         
Michał Kownacki / 15.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 DT(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 AT(2) - Informatyka, 201 Rafał Tracz złączenie grup  
3 3 DT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Egz. A.54  
5 3 DT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Egz. A.54  
6 3 DT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Egz. A.54  
         
Aneta Miracka / 15.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 CT - Uczniowie przychodzą później      
2 3 C(2) - Fizyka w medycynie, 108 Jolanta Kotulska złączenie grup  
3 3 A(1) - Fizyka rozszerzona, 108 Alicja Stelmach złączenie grup  
4 3 A(1) - Fizyka rozszerzona, 108 Alicja Stelmach złączenie grup  
5 1 AB - Fizyka, 108 Maria Kryszpin    
6 4 DT - Fizyka rozszerzona, 108 Maria Kryszpin    
7 4 CT - Fizyka rozszerzona, Rafał Podleśny za nieobecny oddział  
8 4 CT - Fizyka rozszerzona, Rafał Podleśny za nieobecny oddział  
         
Rafał Podleśny / 15.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 BT(2) - Systemy komputerowe, 208 Sebastian Marzec złączenie grup  
5 3 CT(1) - Komputerowe wspomaganie projektowania, 208 Sebastian Marzec złączenie grup  
         
Małgorzata Serwan / 15.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 CT - Uczniowie przychodzą później      
3 3 CT - Uczniowie przychodzą później      
5 2 A - Język polski, 116 Marek Kopeć z pon. z l. 8  
6 2 AB - Język polski, 116 Beata Kownacka za ostatnią lekcję  
7 1 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Aneta Miracka / 16.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 DT - Uczniowie przychodzą później      
2 4 DT - Uczniowie przychodzą później      
3 3 A - Godzina z wychowawcą, 108 Magdalena Rychel (p)  
4 1 BT - Fizyka, 108 Marek Wrona z l. 8  
6 2 BT - Fizyka rozszerzona, 108 Maria Kryszpin    
7 4 CT - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 4 CT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata Serwan / 16.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 A - Uczniowie przychodzą później      
2 2 A - Uczniowie przychodzą później      
3 1 BT - Język polski, 116 Maria Kryszpin    
4 1 AT - Język polski, 116 Maria Kryszpin    
         
Jerzy Stelmach / 16.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, ten Jacek Juda złączenie grup  
         
Wojciech Iwanicki / 17.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 AB(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 AB(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 AB(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 2 CT(1) - Grupa do domu      
5 2 CT(1) - Grupa do domu      
6 2 CT(1) - Grupa do domu      
7 2 CT(1) - Grupa do domu      
8 2 CT(1) - Grupa do domu      
         
Anna Knafel / 17.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 A - Wychowanie fizyczne, sg4 Maria Kryszpin    
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Karol Młodawski złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Jacek Juda złączenie grup  
7 2 C - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Aneta Miracka / 17.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 1 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 BT - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 2 CT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata Serwan / 17.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 4 CT - Język polski, 11 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
6 1 BT - Język polski, 11 Maria Kryszpin    
         
Joanna Wójtowicz / 17.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
3 1 BT(2) - Język angielski, 18 Alina Mierzwa złączenie grup  
4 3 AZ(2) - Język angielski, 18 Anna Pietrasz (p)  
5 Język angielski - Język angielski, 18 Łukasz Uzar złączenie grup  
6 Język angielski - Język angielski, 18 Robert Woźniak złączenie grup  
7 1 AT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Krzysztof Franecki / 18.01.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
8 3 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu   Egzamin  
         
Wojciech Iwanicki / 18.01.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 DT(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 DT(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 AB(1) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 11 Sebastian Marzec złączenie grup  
4 2 AB(1) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 11 Beata Kownacka złączenie grup  
5 1 AB - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 11 Maria Kryszpin    
6 1 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Marek Kopeć / 18.01.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 BT(2) - Informatyka, 201 Rafał Tracz złączenie grup  
4 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Waldemar Szwedo złączenie grup  
5 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Waldemar Szwedo złączenie grup  
6 3 A(1) - Algorytmika, 201 Leszek Jasiński złączenie grup  
7 2 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Michał Kownacki / 18.01.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 DT(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 DT(2) - Uczniowie przychodzą później      
         
Aneta Miracka / 18.01.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 DT - Uczniowie przychodzą później      
2 4 DT - Uczniowie przychodzą później      
3 3 A(1) - Fizyka rozszerzona, 108 Alicja Stelmach złączenie grup  
4 3 A(1) - Fizyka rozszerzona, 108 Alicja Stelmach złączenie grup  
6 4 CT - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 3 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Karol Młodawski / 18.01.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Jacek Juda złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Anna Knafel złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Jacek Juda złączenie grup  
         
Barbara Paruch / 18.01.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
2 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
3 1 AT(1) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 316 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
4 3 DT(1) - Bezpieczeństwo pracy, 316 Albert Chmura złączenie grup  
         
Witold Szkutnicki / 18.01.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
6 1 AT - Edukacja dla bezpieczeństwa, 116 Maria Kryszpin    
7 3 AZ(1) - Grupa do domu      
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN