Zastępstwa w dniu 21.01.2019 - 25.01.2019
Beata Wiśniewska / 21.01.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Warsztaty dziennikarskie - Grupa odwołana      
2 Warsztaty dziennikarskie - Grupa odwołana      
4 1 A - Historia, 20 Krzysztof Dzierżak z l. 2  
5 4 CT - Historia i społeczeństwo, 20 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
         
Agata Sanchez / 22.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 Język hiszpański - Język hiszpański, 101 Maria Kryszpin    
7 Język hiszpański - Język hiszpański, 101 Maria Kryszpin    
8 Język hiszpański - Grupa do domu      
         
Beata Wiśniewska / 22.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 B(1) - Historia rozszerzona, 20 Leszek Jasiński złączenie grup  
4 1 B - Historia, 20 Jolanta Pipała-Kot z czw. z l. 1  
5 3 A - Historia i społeczeństwo, 20 Barbara Sabat z piątku z l. 8  
         
Krzysztof Franecki / 23.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 BT(2) - Podstawy teleinformatyki, 212 Beata Kownacka złączenie grup  
7 1 CT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Karol Młodawski / 23.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Anna Knafel złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Magdalena Magiera złączenie grup  
6 3 B - Godzina z wychowawcą, 11 Magdalena Rychel za nieobecny oddział  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Jacek Juda złączenie grup  
8 2 AB(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Anna Pietrasz / 23.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B - Uczniowie przychodzą później      
2 2 B - Uczniowie przychodzą później      
3 Matematyka rozszerzona - Matematyka rozszerzona, 118 Łukasz Uzar złączenie grup  
4 Matematyka rozszerzona - Matematyka rozszerzona, 118 Magdalena Rychel za nieobecny oddział  
         
Paweł Radkowski / 23.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AZ(1) - Uczniowie przychodzą później   WP Nisko  
2 3 AZ(1) - Uczniowie przychodzą później   WP Nisko  
3 3 AZ(2) - Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym, 17 Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
4 3 AZ(2) - Organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem samochodowym, 17 Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
         
Aneta Sajda / 23.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 BT - Uczniowie przychodzą później   WP Nisko  
5 4 BT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   WP Nisko  
         
Piotr Tałaj / 23.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 AB(1) - Uczniowie przychodzą później   WP Nisko  
4 2 AB(1) - Uczniowie przychodzą później   WP Nisko  
6 4 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   WP Nisko  
7 1 BT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu   WP Nisko  
         
Beata Wiśniewska / 23.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 A - Uczniowie przychodzą później      
3 3 B(1) - Historia rozszerzona, 20 Agnieszka Kosakowska-Michta za nieobecny oddział  
4 3 B(1) - Historia rozszerzona, 20 Agnieszka Kosakowska-Michta za nieobecny oddział  
6 1 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 B(2) - Grupa do domu      
         
Krzysztof Dzierżak / 24.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 AT - Religia - przeniesiona na 22.01.2019 (2)      
         
Krzysztof Franecki / 24.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 CT(1) - Podstawy teleinformatyki, 106 Sebastian Marzec złączenie grup  
5 3 CT(1) - Podstawy teleinformatyki, 106 Sebastian Marzec złączenie grup  
6 2 CT(2) - Podstawy teleinformatyki, 106 Wojciech Iwanicki złączenie grup  
         
Marek Kopeć / 24.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 A(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 BT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Sebastian Marzec złączenie grup  
3 2 BT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Sebastian Marzec złączenie grup  
4 2 CT(2) - Systemy komputerowe, 201 Wojciech Iwanicki złączenie grup  
5 2 CT(2) - Systemy komputerowe, 201 Wojciech Iwanicki złączenie grup  
6 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jolanta Kotulska / 24.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 CT - Biologia, 311 Maria Kryszpin    
3 3 C(2) - Biologia rozszerzona, 311 Joanna Kochanek złączenie grup  
4 3 C(2) - Biologia rozszerzona, 311 Joanna Kochanek złączenie grup  
         
Anna Pietrasz / 24.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 3 AT - Uczniowie przychodzą później      
3 3 AZ - Matematyka, 118 Beata Kownacka ze środy z l. 7  
5 1 AB - Matematyka, 118 Rafał Tracz doradztwo zawodowe (p)  
6 1 CT - Godzina z wychowawcą, 118 Maria Kryszpin    
         
Agata Sanchez / 24.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język hiszpański - Grupa odwołana      
3 Język hiszpański - Język hiszpański, 218 Maria Kryszpin    
4 Język hiszpański - Język hiszpański, 218 Klaudia Kubik złączenie grup  
         
Beata Wiśniewska / 24.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 4 AT - Uczniowie przychodzą później      
3 4 AT - Uczniowie przychodzą później      
4 4 CT - Historia i społeczeństwo, 20 Maria Kryszpin    
5 1 B - Historia, 20 Maria Kryszpin    
         
Grzegorz Dzieniszewski / 25.01.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 AT - Diagnostyka pojazdów samochodowych, 15 Marzanna Pałka za ostatnią lekcję  
         
Krzysztof Franecki / 25.01.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 BT(2) - Podstawy teleinformatyki, 17 Krzysztof Dzierżak z pon 28.01 z l. 1  
5 2 BT(2) - Podstawy teleinformatyki, 17 Maria Kryszpin    
6 3 CT(1) - Grupa do domu      
7 3 CT(1) - Grupa do domu      
8 3 CT(1) - Grupa do domu      
         
Marek Kopeć / 25.01.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 BT(2) - Informatyka, 201 Rafał Tracz złączenie grup  
4 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Waldemar Szwedo złączenie grup  
5 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Waldemar Szwedo złączenie grup  
6 3 A(1) - Algorytmika, 201 Leszek Jasiński złączenie grup  
7 2 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jolanta Kotulska / 25.01.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 C - Biologia rozszerzona, 311 Anna Knafel za ostatnią lekcję  
6 3 C(1) - Grupa do domu      
7 3 C(1) - Grupa do domu      
         
Karol Młodawski / 25.01.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Magdalena Magiera złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Anna Knafel złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Grupa do domu      
         
Anna Pietrasz / 25.01.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 Matematyka rozszerzona - Matematyka rozszerzona, 118 Maria Kryszpin    
3 2 B - Matematyka, 118 Barbara Sabat (p)  
4 3 AZ - Matematyka, 118 Sebastian Marzec z l. 1  
6 1 CT - Matematyka, 118 Maria Kryszpin    
7 1 B - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Beata Wiśniewska / 25.01.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 4 CT - Uczniowie przychodzą później      
3 1 B - Godzina z wychowawcą, 20 Maria Kryszpin    
4 1 AB - Historia, 20 Maria Kryszpin    
5 2 B(2) - Historia i społeczeństwo, 20 Leszek Jasiński złączenie grup  
6 3 B(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 3 B(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN