Zastępstwa w dniu 28.01.2019 - 01.02.2019
Marek Kopeć / 28.01.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Anna Rytwińska (p)  
5 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Joanna Kochanek (p)  
6 3 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 3 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jolanta Kotulska / 28.01.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 C - Biologia rozszerzona, 311 Maria Kryszpin    
6 2 C - Biologia rozszerzona, 311 Maria Kryszpin    
7 1 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Marzanna Pałka / 28.01.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 C - Uczniowie przychodzą później      
2 2 AT - Matematyka, 112 Maria Kryszpin    
3 4 AT - Matematyka rozszerzona, 112 Jolanta Pipała-Kot ze środy z l. 8  
4 4 CT - Matematyka, 112 Maria Kryszpin    
         
Barbara Paruch / 28.01.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 2 DT(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 DT(1) - Uczniowie przychodzą później      
5 3 AT(1) - Bezpieczeństwo pracy, 316 Wojciech Iwanicki złączenie grup  
6 1 AT(2) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 316 Karolina Pakos złączenie grup  
         
Anna Pietrasz / 28.01.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 3 AT - Matematyka, 118 Leszek Jasiński z l. 1  
7 1 CT - Matematyka, 118 Maria Kryszpin    
8 1 B - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Joanna Wójtowicz / 28.01.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 BT(2) - Język angielski, 18 Alina Mierzwa złączenie grup  
4 4 AT(2) - Język angielski, 18 Sławomir Karpik złączenie grup  
5 4 AT(2) - Język angielski, 18 Sławomir Karpik złączenie grup  
7 Język angielski - Język angielski, 18 Łukasz Uzar złączenie grup  
8 1 CT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Wojciech Iwanicki / 29.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 BT(2) - Pracownia techniczna, 11 Marek Wrona złączenie grup  
7 1 BT(2) - Pracownia techniczna, 11 Maria Kryszpin    
         
Marek Kopeć / 29.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 CT(2) - Grupa do domu      
7 3 CT(1) - Grupa do domu      
8 3 CT(1) - Grupa do domu      
         
Jolanta Kotulska / 29.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 C(1) - Ratownictwo medyczne, 311 Aneta Miracka złączenie grup  
3 3 C - Biologia rozszerzona, 311 Alina Mierzwa (p)  
4 1 A - Biologia, 311 Anna Rytwińska z czwarku z l. 1  
5 2 C(1) - Ratownictwo medyczne, 311 Małgorzata Sobowiec złączenie grup  
7 3 B(1) - Grupa do domu      
8 1 BT - Biologia, 311 Rafał Tracz (p)  
         
Magdalena Magiera / 29.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Jacek Juda złączenie grup  
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sil Jacek Juda złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Jacek Juda złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Witold Szkutnicki złączenie grup  
         
Sebastian Marzec / 29.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 BT(1) - Grupa odwołana      
2 2 BT(1) - Grupa odwołana      
3 2 BT(1) - Grupa odwołana      
4 2 BT(1) - Grupa odwołana      
5 3 CT(2) - Grupa do domu      
6 3 CT(2) - Grupa do domu      
7 3 CT(2) - Grupa do domu      
8 3 CT(2) - Grupa do domu      
         
Karol Młodawski / 29.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 AB(2) - Wychowanie fizyczne, sg2 Witold Szkutnicki złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Jerzy Stelmach (p)  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Jerzy Stelmach (p)  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sil Jacek Juda złączenie grup  
         
Marzanna Pałka / 29.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 4 CT - Uczniowie przychodzą później      
5 4 CT - Uczniowie przychodzą później      
6 3 C - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 4 AT - Matematyka, 112 Małgorzata Sobieraj matematyka (p)  
8 4 AT - Matematyka, 112 Małgorzata Sobieraj matematyka (p)  
         
Barbara Paruch / 29.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 AB(1) - Bezpieczeństwo pracy, 316 Beata Kownacka złączenie grup  
         
Anna Pietrasz / 29.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
2 1 B - Matematyka, 118 Maria Kryszpin    
3 1 B - Matematyka, 118 Maria Kryszpin    
4 1 CT - Matematyka rozszerzona, 118 Maria Kryszpin    
         
Adam Sadecki / 29.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 BT - Historia, 17 Agnieszka Kosakowska-Michta z pon. z l. 1  
4 2 AB - Historia, 11 Justyna Szwed z l. 2  
         
Agata Sanchez / 29.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 Język hiszpański - Język hiszpański, 101 Klaudia Kubik złączenie grup  
7 Język hiszpański - Grupa do domu      
8 Język hiszpański - Grupa do domu      
         
Rafał Tracz / 29.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 CT - Religia - przeniesiona na 30.01.2019 (1)      
         
Joanna Wójtowicz / 29.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
3 Język angielski - Język angielski, 18 Robert Woźniak złączenie grup  
5 4 AT(2) - Język angielski, 11 Sławomir Karpik złączenie grup  
         
Wiesława Wrona / 29.01.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 B - Uczniowie przychodzą później      
2 2 CT - Matematyka rozszerzona, 112 Alicja Stelmach (p)  
3 2 CT - Matematyka rozszerzona, 112 Krzysztof Franecki (p)  
4 3 DT - Matematyka, 101 Michał Kownacki (p)  
5 2 DT - Matematyka rozszerzona, 118 Maria Kryszpin    
6 2 BT - Matematyka, 118 Maria Kryszpin    
         
Wojciech Iwanicki / 30.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 AT(2) - Montaż maszyn i urządzeń, 11 Albert Chmura (p)  
4 2 AB(2) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 11 Piotr Tałaj złączenie grup  
5 1 BT(2) - Pracownia techniczna, 11 Marek Wrona złączenie grup  
6 2 CT(1) - Zajęcia praktyczne_, 212 Kazimierz Kowal złączenie grup  
         
Jacek Juda / 30.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sil Jerzy Stelmach złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Karol Młodawski złączenie grup  
8 Wychowanie fizyczne - Grupa do domu      
         
Ewa Kawalec / 30.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A - Uczniowie przychodzą później      
2 1 A - Uczniowie przychodzą później      
3 2 B(1) - Język polski rozszerzony, 21 Anna Niedziałek za lekcję 7  
4 2 B(1) - Język polski rozszerzony, 21 Anna Niedziałek za lekcję 8  
         
Marek Kopeć / 30.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 CT(1) - Przyrządy i systemy pomiarowe, 201 Kazimierz Kowal złączenie grup  
6 2 A(1) - Grupa do domu      
7 2 A(1) - Grupa do domu      
         
Jolanta Kotulska / 30.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
2 2 C - Biologia rozszerzona, 311 Maria Kryszpin    
3 1 AB - Biologia, 311 Monika Kozłowska j. polski (p)  
4 3 C - Biologia rozszerzona, 311 Alicja Olechowska j. angielski (p)  
5 1 DT - Biologia, 311 Michał Kownacki z pon. z l. 1  
         
Magdalena Magiera / 30.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Witold Szkutnicki złączenie grup  
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Witold Szkutnicki złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Anna Knafel złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg4 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
         
Sebastian Marzec / 30.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AZ(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 AZ(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 AT(1) - Zastępstwo   A. Chmura zł. grup  
4 3 AT(1) - Wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych, 102 Justyna Szwed złączenie grup  
         
Marzanna Pałka / 30.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Matematyka rozszerzona - Grupa odwołana      
2 Matematyka rozszerzona - Grupa odwołana      
4 4 CT - Matematyka, 112 Karolina Pakos j. angielski (p)  
5 4 AT - Matematyka rozszerzona, 218 Jolanta Pipała-Kot (p)  
         
Barbara Paruch / 30.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AT(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 AT(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 DT(1) - Podstawy konstrukcji maszyn, 316 Justyna Szwed złączenie grup  
4 2 DT(1) - Technologia mechaniczna, 316 Michał Kownacki złączenie grup  
5 2 DT(1) - Technologia mechaniczna, 316 Rafał Podleśny złączenie grup  
6 1 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Anna Pietrasz / 30.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B - Uczniowie przychodzą później      
2 2 B - Uczniowie przychodzą później      
3 Matematyka rozszerzona - Matematyka rozszerzona, 118 Maria Kryszpin    
4 Matematyka rozszerzona - Matematyka rozszerzona, 118 Maria Kryszpin    
         
Adam Sadecki / 30.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 BT - Uczniowie przychodzą później      
3 1 DT - Historia, 306 Magdalena Rychel (p)  
4 3 CT - Historia i społeczeństwo, 306 Krzysztof Franecki z piątku z l. 8  
         
Joanna Wójtowicz / 30.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 CT(2) - Język angielski, 18 Sławomir Karpik złączenie grup  
7 4 AT(2) - Język angielski zawodowy, 18 Sławomir Karpik złączenie grup  
         
Wiesława Wrona / 30.01.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 DT - Matematyka rozszerzona, 112 Maria Kryszpin    
6 2 DT - Matematyka, 112 Maria Kryszpin    
7 2 BT - Matematyka, 112 Maria Kryszpin    
8 2 CT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Wojciech Iwanicki / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 AB(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 AB(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 AB(2) - Uczniowie przychodzą później      
5 2 CT(1) - Grupa odwołana      
6 2 CT(1) - Grupa odwołana      
7 2 CT(1) - Grupa odwołana      
8 2 CT(1) - Grupa odwołana      
         
Sławomir Karpik / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 BT - Godzina z wychowawcą - przeniesiona na 30.01.2019 (9)      
         
Ewa Kawalec / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 B - Język polski, 21 Jolanta Pipała-Kot j. polski (p)  
6 3 C - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Marek Kopeć / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 A(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 BT(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 BT(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 2 CT(2) - Systemy komputerowe, 201 Maria Kryszpin    
5 2 CT(2) - Systemy komputerowe, 201 Maria Kryszpin    
6 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jolanta Kotulska / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 CT - Biologia, 311 Sławomir Karpik z pon. z l. 8  
3 3 C(2) - Biologia rozszerzona, 311 Joanna Kochanek złączenie grup  
4 3 C(2) - Biologia rozszerzona, 311 Joanna Kochanek złączenie grup  
         
Monika Kozłowska / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 DT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Impreza  
6 2 DT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Impreza  
         
Magdalena Magiera / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
         
Sebastian Marzec / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 BT(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 BT(1) - Uczniowie przychodzą później      
4 3 CT(2) - Instalacje elektryczne, 15 Krzysztof Franecki złączenie grup  
5 3 CT(2) - Instalacje elektryczne, 15 Krzysztof Franecki złączenie grup  
6 2 AB(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 AB(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Aneta Miracka / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
9 2 CT - Fizyka rozszerzona - przeniesiona na 01.02.2019 (8)      
         
Alicja Olechowska / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 CT(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 4 CT(2) - Język angielski, 119 Grzegorz Dzieniszewski    
4 3 AT(1) - Język angielski, 119 Sławomir Karpik złączenie grup  
6 Język angielski rozszerzony - Język angielski rozszerzony, 119 Maria Kryszpin    
7 4 DT - Język angielski, 119 Maria Kryszpin    
         
Karolina Pakos / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 CT(1) - Zastępstwo   G. Dzieniszewski  
4 4 BT - Język angielski, 320 Rafał Tracz (p)  
5 2 BT(2) - Język angielski, 320 Sławomir Karpik złączenie grup  
6 1 AT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 3 AZ(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 4 BT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Marzanna Pałka / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 4 AT - Matematyka rozszerzona, 112 Krzysztof Dzierżak z l. 1  
6 4 CT - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 4 CT - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Barbara Paruch / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 AT - Technologia mechaniczna, 316 Maria Kryszpin    
3 1 AB - Technologia mechaniczna, 316 Maria Kryszpin    
5 3 AT(2) - Maszynoznawstwo, 316 Piotr Tałaj złączenie grup  
6 1 AT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 AT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 DT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Anna Pietrasz / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 3 AT - Uczniowie przychodzą później      
3 3 AZ - Matematyka, 118 Beata Kownacka ze środy z l. 7  
5 1 AB - Matematyka, 118 Rafał Tracz doradztwo zawodowe (p)  
6 1 CT - Godzina z wychowawcą, 118 Marek Wrona z piątku z l. 1  
         
Magdalena Rychel / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 AT - Fizyka rozszerzona, 108 Grzegorz Dzieniszewski z czw. z l. 2  
7 2 DT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Impreza  
         
Agata Sanchez / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język hiszpański - Grupa odwołana      
3 Język hiszpański - Język hiszpański, 218 Małgorzata Mycek złączenie grup  
4 Język hiszpański - Język hiszpański, 218 Klaudia Kubik złączenie grup  
         
Małgorzata Sobowiec / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 2 B(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Janusz Szewerniak / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język niemiecki - Grupa odwołana      
2 Język niemiecki - Język niemiecki, 101 Małgorzata Mycek złączenie grup  
3 2 C(1) - Język niemiecki, 101 Iwona Ordon złączenie grup  
4 Język niemiecki - Język niemiecki, 101 Iwona Ordon j. niemiecki (p)  
         
Joanna Wójtowicz / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
3 1 BT(2) - Język angielski, 18 Alina Mierzwa złączenie grup  
4 3 AZ(2) - Język angielski, 18 Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
5 Język angielski - Język angielski, 18 Łukasz Uzar złączenie grup  
6 Język angielski - Język angielski, 18 Robert Woźniak złączenie grup  
7 1 AT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Wiesława Wrona / 31.01.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 BT - Matematyka, 112 Marek Wrona ze środy z l. 8  
3 2 CT - Matematyka, 112 Krzysztof Franecki (p)  
4 2 BT - Uczniowie przychodzą później      
         
Wojciech Iwanicki / 01.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 DT(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 DT(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 AB(1) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 11 Grzegorz Dzieniszewski    
4 2 AB(1) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 11 Maria Kryszpin    
5 1 AB - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 11 Maria Kryszpin    
6 1 BT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Ewa Kawalec / 01.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 C - Język polski, 21 Barbara Sabat j. polski (p)  
         
Marek Kopeć / 01.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 BT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Waldemar Szwedo złączenie grup  
5 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Waldemar Szwedo złączenie grup  
6 3 A(1) - Algorytmika, 201 Leszek Jasiński złączenie grup  
7 2 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Agnieszka Kosakowska-Michta / 01.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 B(2) - Wiedza o społeczeństwie rozszerzona, 21 Alina Mierzwa złączenie grup  
5 3 B(2) - Wiedza o społeczeństwie rozszerzona, 21 Monika Kozłowska złączenie grup  
7 2 A - Historia i społeczeństwo, 18 Justyna Szwed (p)  
         
Jolanta Kotulska / 01.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 C - Biologia rozszerzona, 311 Anna Knafel za ostatnią lekcję  
6 3 C(1) - Grupa do domu      
7 3 C(1) - Grupa do domu      
         
Magdalena Magiera / 01.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Karol Młodawski złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Anna Knafel złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Witold Szkutnicki złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
7 1 DT - Godzina z wychowawcą, 101 Maria Kryszpin    
8 Wychowanie fizyczne - Grupa do domu      
         
Sebastian Marzec / 01.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AZ(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 AB(2) - Pracownia elektrotechniki i elektroniki, 216 Piotr Tałaj złączenie grup  
3 2 AB(2) - Zastępstwo   G. D.  
5 3 AT(1) - Grupa do domu      
6 3 AT(1) - Grupa do domu      
7 3 AT(1) - Grupa do domu      
         
Alicja Olechowska / 01.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język angielski rozszerzony - Grupa odwołana      
2 3 AT(1) - Język angielski, 119 Sławomir Karpik złączenie grup  
3 4 DT - Język angielski zawodowy, 119 Michał Kownacki godz. wych (p)  
4 4 CT(2) - Język angielski, 119 Robert Woźniak j. angielski (p)  
5 Język angielski - Język angielski, 119 Robert Woźniak złączenie grup  
         
Karolina Pakos / 01.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Język angielski - Język angielski, 320 Robert Woźniak złączenie grup  
4 4 CT(1) - Zastępstwo   R. Woźniak  
5 3 AZ(1) - Zastępstwo   G. Dzieniszewski (złączenie)  
6 4 BT - Język angielski, 320 Marek Wrona za nieobecny oddział  
         
Marzanna Pałka / 01.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 CT - Matematyka rozszerzona, 301 Małgorzata Serwan j. polski (p)  
4 3 C - Matematyka, 301 Krzysztof Dzierżak z l. 1  
5 Matematyka rozszerzona - Matematyka rozszerzona, 118 Małgorzata Sobieraj matematyka (p)  
6 4 AT - Matematyka, 112 Grzegorz Dzieniszewski Om. Egz.  
7 2 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Barbara Paruch / 01.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
2 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
3 1 AT(1) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 316 Justyna Szwed (p) złączenie grup BP+JW  
4 3 DT(1) - Bezpieczeństwo pracy, 316 Albert Chmura złączenie grup  
         
Anna Pietrasz / 01.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 Matematyka rozszerzona - Matematyka rozszerzona, 118 Maria Kryszpin    
3 2 B - Matematyka, 118 Beata Kownacka za nieobecny oddział  
4 3 AZ - Matematyka, 118 Grzegorz Dzieniszewski Diagnostyka  
6 1 CT - Matematyka, 118 Maria Kryszpin    
7 1 B - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Adam Sadecki / 01.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 BT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
2 3 CT - Uczniowie przychodzą później      
3 1 DT - Historia, 117 Maria Kryszpin    
         
Joanna Wójtowicz / 01.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 AT(2) - Zastępstwo   K. Pakos  
4 4 AT(2) - Język angielski, 18 Sławomir Karpik złączenie grup  
5 3 AZ(2) - Język angielski, 18 Grzegorz Dzieniszewski diagnostyka  
6 Język angielski - Język angielski, 18 Robert Woźniak złączenie grup  
         
Wiesława Wrona / 01.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 BT - Uczniowie przychodzą później      
2 3 DT - Uczniowie przychodzą później      
3 3 B - Matematyka, 112 Marek Wrona za nieobecny oddział  
4 1 BT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 2 DT - Matematyka, 112 Marek Wrona (p)  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN