Zastępstwa w dniu 04.02.2019 - 08.02.2019
Ewa Kawalec / 04.02.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 C - Język polski, 21 Krzysztof Dzierżak z piątku z l. 1  
5 2 B - Język polski, 21 Anna Pietrasz ze środy z l. 1  
6 2 B - Język polski, 21 Maria Kryszpin    
7 1 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Marek Kopeć / 04.02.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Barbara Sabat (p)  
5 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Barbara Sabat (p)  
6 3 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 3 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jolanta Kotulska / 04.02.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 C - Biologia rozszerzona, 311 Monika Kozłowska za ostatnią lekcję  
6 2 C - Biologia rozszerzona, 311 Leszek Jasiński (p)  
7 1 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Alicja Olechowska / 04.02.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 CT(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 4 DT - Język angielski, 119 Anna Rytwińska ze środy z l. 6  
5 Język angielski - Język angielski, 119 Robert Woźniak złączenie grup  
6 Język angielski - Język angielski, 119 Alina Mierzwa złączenie grup  
7 3 AT(1) - Język angielski, 119 Sławomir Karpik złączenie grup  
8 2 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Marzanna Pałka / 04.02.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 C - Uczniowie przychodzą później      
2 2 AT - Matematyka, 112 Maria Kryszpin    
3 4 AT - Matematyka rozszerzona, 112 Jolanta Pipała-Kot z wt. z l. 3  
4 4 CT - Matematyka, 112 Maria Kryszpin    
         
Barbara Paruch / 04.02.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 2 DT(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 DT(1) - Uczniowie przychodzą później      
5 3 AT(1) - Bezpieczeństwo pracy, 316 Wojciech Iwanicki złączenie grup  
6 1 AT(2) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 316 Karolina Pakos złączenie grup  
         
Waldemar Szwedo / 04.02.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 BT(1) - Pracownia elektryczna i elektroniczna, 214 Rafał Podleśny złączenie grup  
3 2 BT(1) - Pracownia elektryczna i elektroniczna, 214 Rafał Podleśny złączenie grup  
4 2 CT(1) - Zastępstwo   B. Sabat SW+KW  
5 2 CT(1) - Zastępstwo   B. Sabat SW+KW  
6 2 CT(1) - Pracownia układów elektrycznych i elektronicznych, 214 Kazimierz Kowal złączenie grup  
7 2 CT(1) - Pracownia układów elektrycznych i elektronicznych, 214 Kazimierz Kowal złączenie grup  
         
Marek Wrona / 04.02.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 BT(1) - Podstawy elektrotechniki i elektroniki, 101 Wojciech Iwanicki złączenie grup  
5 1 CT - Podstawy elektrotechniki i elektroniki, 101 Maria Kryszpin    
8 1 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Wiesława Wrona / 04.02.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 DT - Matematyka, 112 Grzegorz Rudnicki ze środy z l. 1  
6 3 B - Matematyka, 112 Beata Wiśniewska z piątku z l. 7  
7 1 BT - Matematyka rozszerzona, 112 Maria Kryszpin    
8 2 DT - Matematyka rozszerzona, 112 Maria Kryszpin    
         
Krzysztof Dzierżak / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 BT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
4 4 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
         
Ewa Kawalec / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 C - Uczniowie przychodzą później      
2 1 A - Język polski, 21 Michał Kownacki za nieobecny oddział  
3 2 AT - Język polski, 21 Barbara Sabat za nieobecny oddział  
4 2 AT - Język polski, 21 Paweł Radkowski za nieobecny oddział  
5 2 B - Język polski, 21 Maria Kryszpin    
         
Jolanta Kotulska / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 C(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 C - Uczniowie przychodzą później      
4 1 A - Biologia, 311 Adam Sadecki za nieobecny oddział  
5 2 C(1) - Uczniowie przychodzą później      
7 3 B(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 1 BT - Biologia, 311 Małgorzata Serwan (p)  
         
Monika Kozłowska / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
2 2 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
3 4 DT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
         
Mateusz Machniak / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
2 3 B - Religia, 119 Maria Kryszpin    
         
Magdalena Magiera / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Wychowanie fizyczne - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
3 Wychowanie fizyczne - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
4 Wychowanie fizyczne - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
         
Aneta Miracka / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 CT - Uczniowie przychodzą później      
2 3 C(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 A(1) - Fizyka rozszerzona, 108 Alicja Stelmach złączenie grup  
4 3 A(1) - Fizyka rozszerzona, 108 Alicja Stelmach złączenie grup  
5 1 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
6 4 DT - Fizyka rozszerzona, 108 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
7 4 CT - Fizyka rozszerzona, 108 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
8 4 CT - Fizyka rozszerzona, 108 Rafał Tracz z pon. z l. 8  
         
Alicja Olechowska / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 4 DT - Język angielski, 119 Anna Knafel z czw. z l. 8  
6 Język angielski - Język angielski, 119 Robert Woźniak złączenie grup  
7 2 CT - Godzina z wychowawcą, 119 Michał Kownacki (p)  
         
Marzanna Pałka / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 4 CT - Matematyka rozszerzona, 112 Agnieszka Kosakowska-Michta za nieobecny oddział  
5 4 CT - Matematyka, 112 Małgorzata Sobieraj matematyka (p)  
6 3 C - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 4 AT - Matematyka, 112 Małgorzata Sobieraj matematyka (p)  
8 4 AT - Matematyka, 112 Małgorzata Sobieraj matematyka (p)  
         
Barbara Paruch / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 AB(1) - Bezpieczeństwo pracy, 316 Beata Kownacka złączenie grup  
         
Jolanta Pipała-Kot / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 CT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
2 3 DT - Język polski, 11 Rafał Podleśny z l. 8  
3 4 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
         
Anna Rytwińska / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 A - Uczniowie przychodzą później      
2 1 DT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
3 1 A - Matematyka, 107 Witold Szkutnicki za nieobecny oddział  
         
Małgorzata Sobieraj / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
3 2 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
4 2 C - Matematyka, 106 Anna Pietrasz za nieobecny oddział  
         
Małgorzata Sobowiec / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 C(2) - Uczniowie przychodzą później      
7 2 B(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jerzy Stelmach / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Jacek Juda złączenie grup  
         
Justyna Szwed / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 AB - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
3 3 DT(2) - Działalność gospodarcza z elementami bhp, 101 Maria Kryszpin    
         
Waldemar Szwedo / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 BT(2) - Grupa odwołana      
2 2 BT(2) - Grupa odwołana      
3 2 BT(2) - Grupa odwołana      
4 2 CT(1) - Układy cyfrowe i mikroprocesorowe, 214 Krzysztof Franecki złączenie grup  
5 2 CT(1) - Układy cyfrowe i mikroprocesorowe, 214 Krzysztof Franecki złączenie grup  
         
Rafał Tracz / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 DT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
2 1 AT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Kino  
3 4 CT - Uczniowie przychodzą później   Kino  
         
Wiesława Wrona / 05.02.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 B - Uczniowie przychodzą później      
2 2 CT - Uczniowie przychodzą później      
3 2 CT - Matematyka rozszerzona, 112 Krzysztof Wiatros za nieobecny oddział  
4 3 DT - Matematyka, 101 Maria Kryszpin    
5 2 DT - Matematyka rozszerzona, 118 Grzegorz Rudnicki z l. 1  
6 2 BT - Matematyka, 118 Maria Kryszpin    
         
Ewa Kawalec / 06.02.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A - Uczniowie przychodzą później      
2 1 A - Uczniowie przychodzą później      
3 2 B(1) - Język polski rozszerzony, 21 Anna Niedziałek za lekcję 7  
4 2 B(1) - Język polski rozszerzony, 21 Anna Niedziałek za lekcję 8  
         
Jolanta Kotulska / 06.02.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
2 2 C - Biologia rozszerzona, 311 Maria Kryszpin    
3 1 AB - Biologia, 311 Maria Kryszpin    
4 3 C - Biologia rozszerzona, 311 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
5 1 DT - Biologia, 311 Michał Kownacki z pon. z l. 1  
         
Alicja Olechowska / 06.02.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 DT - Język angielski, 119 Anna Knafel z 28.02 z l. 8  
5 4 CT(2) - Język angielski, 119 Karolina Pakos złączenie grup  
6 4 CT(2) - Język angielski, 119 Karolina Pakos złączenie grup  
7 Język angielski rozszerzony - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Marzanna Pałka / 06.02.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Matematyka rozszerzona - Grupa odwołana      
2 Matematyka rozszerzona - Grupa odwołana      
4 4 CT - Matematyka, 112 Maria Kryszpin    
5 4 AT - Matematyka rozszerzona, 218 Jolanta Pipała-Kot za ostatnią lekcję  
         
Barbara Paruch / 06.02.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AT(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 AT(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 DT(1) - Podstawy konstrukcji maszyn, 316 Justyna Szwed złączenie grup  
4 2 DT(1) - Technologia mechaniczna, 316 Michał Kownacki złączenie grup  
5 2 DT(1) - Technologia mechaniczna, 316 Rafał Podleśny złączenie grup  
6 1 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Anna Rytwińska / 06.02.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 AT - Matematyka, 107 Karolina Pakos j. angielski (p)  
4 3 A - Matematyka rozszerzona, 107 Karolina Pakos z wtorku l. 7  
5 3 A - Matematyka rozszerzona, 107 Beata Wiśniewska z l. 2  
6 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Waldemar Szwedo / 06.02.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 DT(2) - Grupa odwołana      
2 3 DT(2) - Grupa odwołana      
3 3 DT(2) - Grupa odwołana      
4 3 DT(2) - Grupa odwołana      
         
Wiesława Wrona / 06.02.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 DT - Matematyka rozszerzona, 112 Grzegorz Rudnicki z l. 1  
6 2 DT - Matematyka, 112 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
7 2 BT - Matematyka, 112 Maria Kryszpin    
8 2 CT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Ewa Kawalec / 07.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 B - Język polski, 21 Maria Kryszpin    
6 3 C - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Jolanta Kotulska / 07.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 CT - Biologia, 311 Sławomir Karpik z pon. z l. 8  
3 3 C(2) - Biologia rozszerzona, 311 Joanna Kochanek złączenie grup  
4 3 C(2) - Biologia rozszerzona, 311 Joanna Kochanek złączenie grup  
         
Alicja Olechowska / 07.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 CT(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 4 CT(2) - Język angielski, 119 Karolina Pakos złączenie grup  
4 3 AT(1) - Język angielski, 119 Sławomir Karpik złączenie grup  
6 Język angielski rozszerzony - Język angielski rozszerzony, 119 Maria Kryszpin    
7 4 DT - Język angielski, 119 Monika Kozłowska z l. 1  
         
Marzanna Pałka / 07.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 4 AT - Matematyka rozszerzona, 112 Krzysztof Dzierżak z l. 1  
6 4 CT - Matematyka rozszerzona, Krzysztof Franecki złączenie grup  
7 4 CT - Godzina z wychowawcą, Krzysztof Franecki (p) przygotowanie do egzaminu  
8 2 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Barbara Paruch / 07.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 AT - Technologia mechaniczna, 316 Maria Kryszpin    
3 1 AB - Technologia mechaniczna, 316 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
5 3 AT(2) - Maszynoznawstwo, 316 Piotr Tałaj złączenie grup  
6 1 AT(2) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 320 Karolina Pakos złączenie grup  
7 1 AT(1) - Grupa do domu      
8 2 DT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Paweł Radkowski / 07.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
4 2 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
5 1 AT - Budowa i naprawa pojazdów samochodowych, 17 Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
6 3 AZ(1) - Budowa i naprawa pojazdów samochodowych, 17 Albert Chmura złączenie grup  
         
Magdalena Rychel / 07.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Fizyka rozszerzona - Grupa odwołana      
2 Fizyka rozszerzona - Grupa odwołana      
3 3 AT - Fizyka rozszerzona, 108 Maria Kryszpin    
4 4 AT - Fizyka rozszerzona, 108 Jolanta Pipała-Kot j. polski (p)  
5 2 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
7 2 DT - Fizyka rozszerzona, 107 Maria Kryszpin    
         
Anna Rytwińska / 07.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A - Uczniowie przychodzą później      
2 1 A - Uczniowie przychodzą później      
3 4 DT - Matematyka, 107 Jerzy Stelmach (p)  
4 4 DT - Matematyka rozszerzona, 107 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
5 3 A - Matematyka, 107 Maria Kryszpin    
         
Małgorzata Serwan / 07.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 4 CT - Język polski, 11 Krzysztof Franecki złączenie grup  
6 1 BT - Język polski, 11 Piotr Tałaj za nieobecny oddział  
         
Małgorzata Sobowiec / 07.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 2 B(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Waldemar Szwedo / 07.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 DT(2) - Grupa odwołana      
2 3 DT(2) - Grupa odwołana      
3 3 DT(2) - Grupa odwołana      
4 2 CT(1) - Układy cyfrowe i mikroprocesorowe, 214 Marek Kopeć złączenie grup  
         
Wiesława Wrona / 07.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 BT - Matematyka, 112 Marek Wrona ze środy z l. 8  
3 2 CT - Matematyka, 112 Marek Wrona (p)  
4 2 BT - Matematyka rozszerzona, 112 Justyna Szwed (p)  
         
Ewa Kawalec / 08.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 C - Język polski, 21 Maria Kryszpin    
         
Jolanta Kotulska / 08.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 C - Biologia rozszerzona, 311 Anna Knafel za ostatnią lekcję  
6 3 C(1) - Biologia rozszerzona, Joanna Kochanek złączenie grup  
7 3 C(1) - Biologia rozszerzona, Joanna Kochanek złączenie grup  
         
Alicja Olechowska / 08.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język angielski rozszerzony - Grupa odwołana      
2 3 AT(1) - Język angielski, 119 Sławomir Karpik złączenie grup  
3 4 DT - Uczniowie przychodzą później      
4 4 CT(2) - Język angielski, 119 Karolina Pakos złączenie grup  
5 Język angielski - Język angielski, 119 Robert Woźniak złączenie grup  
         
Marzanna Pałka / 08.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 CT - Matematyka rozszerzona, 301 Albert Chmura złączenie grup  
4 3 C - Matematyka, 301 Krzysztof Dzierżak (p)  
5 Matematyka rozszerzona - Matematyka rozszerzona, 118 Maria Kryszpin    
6 4 AT - Matematyka, 112 Magdalena Rychel z pon. z l. 1  
7 2 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Barbara Paruch / 08.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
2 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
3 1 AT(1) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 316 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
4 3 DT(1) - Bezpieczeństwo pracy, 316 Albert Chmura złączenie grup  
         
Anna Rytwińska / 08.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 DT - Uczniowie przychodzą później      
2 3 A - Uczniowie przychodzą później      
3 1 A - Matematyka, 107 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
4 1 AT - Matematyka, 107 Maria Kryszpin    
5 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
6 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Barbara Sabat / 08.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 A - Wiedza o kulturze, 117 Maria Kryszpin    
4 3 AT - Język polski, 117 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
5 1 AT - Wiedza o kulturze, 117 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
6 3 AZ - Język polski, 117 Maria Kryszpin    
7 3 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata Serwan / 08.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 CT - Język polski, 116 Sebastian Marzec z 26.02 z l.8  
5 1 BT - Język polski, 116 Marek Wrona z l. 7  
7 1 AT - Język polski, 116 Grzegorz Dzieniszewski pkm  
8 2 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Waldemar Szwedo / 08.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 CT(2) - Grupa odwołana      
2 2 CT(2) - Grupa odwołana      
3 2 CT(2) - Grupa odwołana      
4 2 CT(1) - Pracownia układów elektrycznych i elektronicznych, Marek Kopeć złączenie grup  
5 2 CT(1) - Pracownia układów elektrycznych i elektronicznych, Marek Kopeć złączenie grup  
         
Rafał Tracz / 08.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 4 DT - Religia - przeniesiona na 06.02.2019 (8)      
         
Wiesława Wrona / 08.02.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 BT - Uczniowie przychodzą później      
2 3 DT - Uczniowie przychodzą później      
3 3 B - Matematyka, 112 Monika Kozłowska (p)  
4 1 BT - Matematyka, 112 Marek Wrona z l. 7  
5 2 DT - Matematyka, 112 Anna Pietrasz matematyka (p)  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN