Zastępstwa w dniu 25.02.2019 - 01.03.2019
Wojciech Iwanicki / 28.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 AB(2) - Uczniowie przychodzą później   ENEX  
2 2 AB(2) - Uczniowie przychodzą później   ENEX  
3 2 AB(2) - Uczniowie przychodzą później   ENEX  
5 2 CT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   ENEX  
6 2 CT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   ENEX  
7 2 CT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   ENEX  
8 2 CT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   ENEX  
         
Beata Kownacka / 28.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 AB(2) - Podstawy elektrotechniki i elektroniki, 216 Sebastian Marzec za nieobecny oddział  
5 2 AB(2) - Podstawy elektrotechniki i elektroniki, 216 Sebastian Marzec za nieobecny oddział  
6 2 BT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   ENEX  
7 3 CT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   ENEX  
         
Karolina Pakos / 28.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 CT(1) - Język angielski, 320 Alicja Olechowska złączenie grup  
4 4 BT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   PWSZ  
         
Jolanta Pipała-Kot / 28.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
2 1 B - Uczniowie przychodzą później      
3 1 CT - Język polski, 116 Sebastian Marzec za nieobecny oddział  
5 1 DT - Język polski, 116 Grzegorz Rudnicki z ostatniej lekcji  
6 4 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Anna Rytwińska / 28.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 DT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   PWSZ  
4 4 DT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   PWSZ  
         
Rafał Tracz / 28.02.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   PWSZ  
         
Leszek Jasiński / 01.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 AT - Historia i społeczeństwo, Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
4 Historia i społeczeństwo - Historia i społeczeństwo, 206 Alina Mierzwa za nieobecny oddział  
5 2 B(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 3 A(2) - Elementy prawa, 206 Marek Kopeć złączenie grup  
7 1 CT - Historia, 206 Anna Pietrasz za nieobecny oddział  
         
Anna Knafel / 01.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, Małgorzata Sobieraj za nieobecny oddział  
6 2 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Jacek Juda złączenie grup  
8 2 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Karol Młodawski / 01.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Jacek Juda złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Magdalena Magiera złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, Justyna Szwed za nieobecny oddział  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, Monika Kozłowska za nieobecny oddział  
         
Jolanta Pipała-Kot / 01.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 DT - Język polski, 116 Rafał Podleśny ze środy z l. 1  
3 1 AB - Język polski, 116 Monika Kozłowska j. polski (p)  
4 1 CT - Język polski, 305 Agnieszka Kosakowska-Michta za nieobecny oddział  
6 3 DT - Język polski, 306 Agnieszka Kosakowska-Michta z pon. z l. 2  
         
Krzysztof Wiatros / 01.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Witold Szkutnicki złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Magdalena Magiera złączenie grup  
7 3 AZ(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 Wychowanie fizyczne - Grupa do domu      
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN