Zastępstwa w dniu 04.03.2019 - 08.03.2019
Leszek Jasiński / 04.03.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AT - Historia i społeczeństwo, Karol Młodawski Dni sportu (p)  
2 3 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
3 2 B(1) - Historia rozszerzona, 206 Rafał Tracz za nieobecny oddział  
4 2 B(1) - Historia rozszerzona, 108 Magdalena Rychel złączenie grup  
5 1 AT - Historia, 206 Joanna Kochanek z wt. z l. 1  
         
Małgorzata Mycek / 04.03.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język niemiecki - Język niemiecki, 106 Magdalena Magiera Dni sportu (p)  
2 Język niemiecki - Język niemiecki, 106 Karol Młodawski Dni sportu (p)  
3 Język niemiecki - Język niemiecki, 116 Karol Młodawski złączenie grup  
         
Alicja Olechowska / 04.03.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 CT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Karolina Pakos / 04.03.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 CT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Jolanta Pipała-Kot / 04.03.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Język polski, 116 Witold Szkutnicki Dni sportu (p)  
2 1 DT - Język polski, 116 Witold Szkutnicki Dni sportu (p)  
         
Anna Rytwińska / 04.03.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
2 3 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
3 1 AT - Matematyka rozszerzona, 107 Małgorzata Sobieraj za nieobecny oddział  
5 4 DT - Matematyka rozszerzona, 107 Michał Kownacki (p) hist. szt.  
         
Barbara Sabat / 04.03.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 CT - Język polski, 117 Magdalena Magiera Dni sportu (p)  
3 1 DT - Wiedza o kulturze, 117 Witold Szkutnicki Dni sportu (p)  
         
Piotr Tałaj / 04.03.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 AT - Zastępstwo   W. Szkutnicki  
         
Krzysztof Wiatros / 04.03.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Anna Knafel złączenie grup  
8 Wychowanie fizyczne - Grupa do domu      
         
Leszek Jasiński / 05.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 Historia i społeczeństwo - Historia i społeczeństwo, 206 Witold Szkutnicki złączenie grup  
4 4 DT - Historia i społeczeństwo, 206 Michał Kownacki (p) hist. szt.  
         
Joanna Kochanek / 05.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 AT - Chemia, 301 Ewa Kawalec za nieobecny oddział  
3 1 AB - Chemia, 301 Krzysztof Dzierżak za nieobecny oddział  
         
Jolanta Kotulska / 05.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 C(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
3 3 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Magdalena Magiera / 05.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Wychowanie fizyczne - Zastępstwo   K. Wiatros  
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sil Monika Kozłowska za nieobecny oddział  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Witold Szkutnicki złączenie grup  
         
Aneta Miracka / 05.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 CT - Fizyka rozszerzona, 108 Karol Młodawski Dni sportu (p)  
2 3 C(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
3 3 A(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Anna Pietrasz / 05.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
2 1 B - Matematyka, 118 Barbara Sabat za nieobecny oddział  
3 1 B - Matematyka, 118 Jolanta Pipała-Kot za nieobecny oddział  
         
Anna Rytwińska / 05.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
2 1 DT - Matematyka, 107 Mateusz Machniak za nieobecny oddział  
3 1 A - Matematyka, 107 Beata Wiśniewska za nieobecny oddział  
         
Małgorzata Sobieraj / 05.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 A - Zastępstwo   K. Młodawski  
3 2 A - Zastępstwo   K. Młodawski  
         
Alicja Stelmach / 05.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A - Geografia, 318 Anna Knafel Dni sportu (p)  
3 3 A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Rafał Tracz / 05.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 DT(1) - Informatyka, 208 Michał Kownacki złączenie grup  
2 1 AT(1) - Informatyka, 208 Michał Kownacki złączenie grup  
3 4 CT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Krzysztof Wiatros / 05.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Jacek Juda złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Jerzy Stelmach (p)  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Jerzy Stelmach (p)  
7 Strzelanie - Grupa do domu      
         
Wiesława Wrona / 05.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
2 2 CT - Matematyka rozszerzona, Witold Szkutnicki Dni sportu (p)  
3 2 CT - Matematyka rozszerzona, Anna Knafel Dni sportu (p)  
         
Leszek Jasiński / 06.03.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 C - Uczniowie przychodzą później      
2 1 CT - Historia, 206 Aneta Miracka za nieobecny oddział  
3 3 C - Historia i społeczeństwo, 206 Marzanna Pałka z pon. z l. 1  
4 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
5 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Monika Kozłowska / 06.03.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 B(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
2 3 B(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Anna Rytwińska / 06.03.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 4 DT - Matematyka rozszerzona - przeniesiona na 08.03.2019 (7)      
         
Małgorzata Serwan / 06.03.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 A - Uczniowie przychodzą później      
2 2 A - Uczniowie przychodzą później      
3 1 BT - Język polski, 116 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
4 1 AT - Język polski, 116 Maria Kryszpin    
         
Justyna Szwed / 06.03.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 2 CT - Uczniowie przychodzą później      
3 2 DT(2) - Działalność gospodarcza z elementami bhp, 101 Barbara Paruch złączenie grup  
4 3 AT(2) - Działalność gospodarcza z elementami bhp, 101 Sebastian Marzec złączenie grup  
5 1 A - Podstawy przedsiębiorczości, 101 Maria Kryszpin    
6 1 B - Podstawy przedsiębiorczości, 101 Maria Kryszpin    
7 2 AB - Podstawy przedsiębiorczości, 101 Maria Kryszpin    
8 2 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Łukasz Uzar / 06.03.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 C(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
2 3 C(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
         
Krzysztof Wiatros / 06.03.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Agnieszka Kosakowska-Michta za nieobecny oddział  
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Magdalena Magiera złączenie grup  
5 2 B - Godzina z wychowawcą, 117 Witold Szkutnicki złączenie grup  
6 3 AZ(2) - Wychowanie fizyczne, sg2 Witold Szkutnicki złączenie grup  
7 3 AT(2) - Grupa do domu      
8 Wychowanie fizyczne - Grupa do domu      
         
Leszek Jasiński / 07.03.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 AT - Historia, 206 Maria Kryszpin    
4 2 C - Historia i społeczeństwo, 206 Maria Kryszpin    
         
Iwona Ordon / 07.03.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Język niemiecki - Język niemiecki, 305 Małgorzata Mycek złączenie grup  
         
Justyna Szwed / 07.03.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 A - Podstawy przedsiębiorczości, 101 Krzysztof Dzierżak z 11.03 z l. 2  
7 3 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Krzysztof Wiatros / 07.03.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Magdalena Magiera złączenie grup  
5 3 AZ(2) - Wychowanie fizyczne, sil Witold Szkutnicki złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Jacek Juda złączenie grup  
7 3 AT(2) - Grupa do domu      
8 3 AT(2) - Grupa do domu      
         
Leszek Jasiński / 08.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 AT - Historia i społeczeństwo, 206 Grzegorz Dzieniszewski    
4 Historia i społeczeństwo - Historia i społeczeństwo, 206 Monika Kozłowska złączenie grup  
5 2 B(1) - Elementy prawa, 206 Beata Wiśniewska złączenie grup  
6 3 A(2) - Elementy prawa, 206 Marek Kopeć złączenie grup  
7 1 CT - Historia, 206 Jolanta Pipała-Kot z wt. z l. 1  
         
Justyna Szwed / 08.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 DT - Podstawy przedsiębiorczości, 101 Michał Kownacki z 11.03 z l. 1  
5 2 AT - Podstawy przedsiębiorczości, 101 Grzegorz Dzieniszewski z czwartku z l. 2  
6 1 B - Podstawy przedsiębiorczości, 119 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
8 1 CT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Krzysztof Wiatros / 08.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Magdalena Magiera złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Karol Młodawski złączenie grup  
7 3 AZ(2) - Grupa do domu      
8 Wychowanie fizyczne - Grupa do domu      
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN