Zastępstwa w dniu 11.03.2019 - 15.03.2019
Leszek Jasiński / 11.03.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 3 C - Uczniowie przychodzą później      
3 2 B(1) - Historia rozszerzona, 108 Magdalena Rychel złączenie grup  
4 2 B(1) - Historia rozszerzona, 108 Magdalena Rychel złączenie grup  
5 1 AT - Historia, 206 Joanna Kochanek z wt. z l.1  
         
Małgorzata Sobieraj / 11.03.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 BT - Matematyka rozszerzona, 106 Beata Wiśniewska (p)  
4 4 BT - Matematyka rozszerzona, 106 Anna Rytwińska matematyka (p)  
5 2 A - Matematyka rozszerzona, 106 Alicja Stelmach (p)  
6 2 A - Matematyka rozszerzona, 106 Rafał Tracz ze środy z l. 7  
7 2 C - Matematyka, 106 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
         
Leszek Jasiński / 12.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 Historia i społeczeństwo - Historia i społeczeństwo, 206 Beata Wiśniewska złączenie grup  
4 4 DT - Historia i społeczeństwo, 206 Monika Kozłowska z czw. z l. 1  
         
Jerzy Stelmach / 12.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Magdalena Magiera złączenie grup  
         
Witold Szkutnicki / 12.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 AB(1) - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
4 1 AB - Wychowanie fizyczne, sg4 Joanna Wójtowicz z czw. z l. 2  
5 1 CT - Edukacja dla bezpieczeństwa, 101 Iwona Ordon z l. 7  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
7 1 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Rafał Tracz / 12.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 DT(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 AT(1) - Informatyka, 208 Michał Kownacki złączenie grup  
3 4 CT - Uczniowie przychodzą później      
5 2 AB - Religia, 206 Beata Kownacka za ostatnią lekcję  
6 1 CT(1) - Informatyka, 202 Marek Kopeć złączenie grup  
7 4 DT - Religia, 118 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
         
Leszek Jasiński / 13.03.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 C - Uczniowie przychodzą później      
2 1 CT - Historia, 206 Joanna Kochanek z pon. z l. 2  
3 3 C - Historia i społeczeństwo, 206 Marzanna Pałka z pon. z l. 1  
4 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
5 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Anna Rytwińska / 13.03.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 4 DT - Matematyka rozszerzona - przeniesiona na 15.03.2019 (7)      
         
Leszek Jasiński / 14.03.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 AT - Historia, 206 Maria Kryszpin    
4 2 C - Historia i społeczeństwo, 206 Maria Kryszpin    
         
Leszek Jasiński / 15.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 AT - Historia i społeczeństwo, 206 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
4 Historia i społeczeństwo - Historia i społeczeństwo, 206 Monika Kozłowska złączenie grup  
5 2 B(1) - Elementy prawa, 206 Beata Wiśniewska złączenie grup  
6 3 A(2) - Elementy prawa, 206 Marek Kopeć złączenie grup  
7 1 CT - Historia, 206 Justyna Szwed za ostatnią lekcję  
         
Jolanta Pipała-Kot / 15.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 3 DT - Język polski, 306 Agnieszka Kosakowska-Michta z 19.03 z l. 1  
         
Małgorzata Serwan / 15.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 1 AT - Język polski, 116 Joanna Wójtowicz z czw. z l. 7  
8 2 A - Uczniowie zwolnieni do domu   OKE  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN