Zastępstwa w dniu 18.03.2019 - 22.03.2019
Krzysztof Dzierżak / 18.03.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 4 BT - Religia - przeniesiona na 19.03.2019 (2)      
         
Leszek Jasiński / 18.03.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 C - Uczniowie przychodzą później      
3 2 B(1) - Historia rozszerzona, 206 Magdalena Rychel złączenie grup  
4 2 B(1) - Historia rozszerzona, 206 Magdalena Rychel złączenie grup  
5 1 AT - Historia, 206 Joanna Kochanek z wt. z l. 1  
         
Karolina Pakos / 18.03.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 CT(1) - Język angielski zawodowy, 320 Alicja Olechowska złączenie grup  
4 1 AT - Godzina z wychowawcą, 320 Barbara Paruch z l. 1  
5 4 BT - Uczniowie zwolnieni do domu      
6 1 AT(1) - Język angielski, 320 Barbara Paruch złączenie grup  
7 4 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jolanta Pipała-Kot / 18.03.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
2 1 DT - Język polski, 116 Rafał Tracz z wt. z l. 1  
         
Leszek Jasiński / 19.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B(1) - Grupa odwołana      
3 Historia i społeczeństwo - Historia i społeczeństwo, 206 Beata Wiśniewska złączenie grup  
4 4 DT - Historia i społeczeństwo, 206 Monika Kozłowska z czw. z l. 1  
         
Magdalena Magiera / 19.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Jacek Juda złączenie grup  
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sil Krzysztof Wiatros złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Witold Szkutnicki złączenie grup  
         
Jolanta Pipała-Kot / 19.03.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 CT - Uczniowie przychodzą później      
3 4 AT - Uczniowie przychodzą później      
         
Leszek Jasiński / 20.03.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 C - Uczniowie przychodzą później      
2 1 CT - Historia, 206 Joanna Kochanek z pon. z l. 2  
3 3 C - Historia i społeczeństwo, 206 Marzanna Pałka z pon. z l. 1  
4 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
5 4 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jolanta Pipała-Kot / 20.03.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 1 B - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 4 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Anna Rytwińska / 20.03.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 4 DT - Matematyka rozszerzona - przeniesiona na 22.03.2019 (7)      
         
Leszek Jasiński / 21.03.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B(1) - Grupa odwołana      
2 2 B(1) - Grupa odwołana      
3 1 AT - Historia, 206 Maria Kryszpin    
4 2 C - Historia i społeczeństwo, 206 Maria Kryszpin    
         
Jacek Juda / 21.03.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 4 BT - Uczniowie przychodzą później      
3 4 BT - Uczniowie przychodzą później      
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Magdalena Magiera złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Anna Knafel złączenie grup  
         
Magdalena Magiera / 21.03.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Jerzy Stelmach złączenie grup  
         
Jolanta Pipała-Kot / 21.03.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
2 1 B - Uczniowie przychodzą później      
3 1 CT - Język polski, 116 Marek Wrona z piątku z l. 2  
5 1 DT - Język polski, 116 Maria Kryszpin    
6 4 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 1 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata Sobieraj / 21.03.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 BT - Matematyka rozszerzona - przeniesiona na 22.03.2019 (8)      
         
Leszek Jasiński / 22.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 Historia i społeczeństwo - Historia i społeczeństwo, 206 Monika Kozłowska złączenie grup  
5 2 B(1) - Elementy prawa, 206 Beata Wiśniewska złączenie grup  
6 3 A(2) - Grupa do domu   złączenie grup  
7 1 CT - Historia, 206 Justyna Szwed za ostatnią lekcję  
         
Jacek Juda / 22.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
4 4 BT - Wychowanie fizyczne, sg4 Jerzy Stelmach (p)  
6 1 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 Wychowanie fizyczne - Grupa do domu      
8 Wychowanie fizyczne - Grupa do domu      
         
Jolanta Pipała-Kot / 22.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 DT - Język polski, 116 Maria Kryszpin    
3 1 AB - Język polski, 116 Maria Kryszpin    
4 1 CT - Język polski, 305 Marek Wrona z l. 1  
         
Paweł Radkowski / 22.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AZ(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 AZ(1) - Uczniowie przychodzą później      
         
Magdalena Rychel / 22.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 4 BT - Fizyka rozszerzona, 206 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
3 4 AT - Fizyka rozszerzona, 15 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
4 2 AT - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Wycieczka  
5 1 DT - Fizyka, 108 Justyna Szwed za nieobecny oddział  
         
Barbara Sabat / 22.03.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 A - Wiedza o kulturze, 117 Agnieszka Kosakowska-Michta wos (p)  
5 1 AT - Wiedza o kulturze, 117 Maria Kryszpin    
6 3 AZ - Język polski, 117 Maria Kryszpin    
7 3 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN