Zastępstwa w dniu 08.04.2019 - 12.04.2019
Jacek Juda / 08.04.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Magdalena Magiera złączenie grup  
7 1 B - Edukacja dla bezpieczeństwa, 101 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
         
Alicja Olechowska / 08.04.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 CT(2) - Język angielski zawodowy, 119 Karolina Pakos złączenie grup  
4 4 DT - Język angielski, 119 Anna Rytwińska (p)  
5 Język angielski - Język angielski, 119 Łukasz Uzar (p)  
6 Język angielski - Język angielski, 119 Łukasz Uzar (p)  
8 2 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Piotr Tałaj / 08.04.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 AT - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 11 Paweł Radkowski (p)  
4 2 AT - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 11 Paweł Radkowski (p)  
         
Robert Woźniak / 08.04.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 DT(1) - Język angielski, 102 Alina Mierzwa złączenie grup  
5 Język angielski - Zastępstwo   L. Uzar  
6 Język angielski - Zastępstwo   L. Uzar  
7 Język angielski - Język angielski, 102 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
         
Jacek Juda / 09.04.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Zajęcia wojskowe - Grupa odwołana      
2 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Magdalena Magiera złączenie grup  
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg4 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
4 4 BT - Wychowanie fizyczne, sil Jerzy Stelmach (p)  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Karol Młodawski złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, ten Anna Knafel złączenie grup  
         
Robert Woźniak / 09.04.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Język angielski - Język angielski, 102 Łukasz Uzar złączenie grup  
4 Język angielski - Język angielski, 102 Karolina Pakos złączenie grup  
5 1 DT(1) - Język angielski, 102 Alina Mierzwa złączenie grup  
6 Język angielski - Język angielski, 102 Alina Mierzwa złączenie grup  
         
Krzysztof Franecki / 10.04.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 BT(2) - Podstawy teleinformatyki, 212 Beata Kownacka złączenie grup  
7 1 CT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jacek Juda / 10.04.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sil Magdalena Magiera złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Karol Młodawski złączenie grup  
         
Kazimierz Kowal / 10.04.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 BT(2) - Przetwarzanie i obróbka sygnałów, 218 Beata Kownacka złączenie grup  
5 2 CT(2) - Podstawy telekomunikacji, 15 Marek Kopeć złączenie grup  
6 2 CT(2) - Podstawy telekomunikacji, 15 Wojciech Iwanicki złączenie grup  
         
Alicja Olechowska / 10.04.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 DT - Język angielski, 119 Anna Knafel z czw. z l. 8  
5 4 CT(2) - Język angielski, 119 Karolina Pakos złączenie grup  
6 4 CT(2) - Język angielski, 119 Karolina Pakos złączenie grup  
7 Język angielski rozszerzony - Grupa do domu      
         
Alicja Stelmach / 10.04.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 CT - Uczniowie przychodzą później      
2 1 AB - Geografia, 318 Barbara Paruch za ostatnią lekcję  
3 Geografia rozszerzona - Geografia rozszerzona, 318 Beata Wiśniewska złączenie grup  
4 Geografia rozszerzona - Geografia rozszerzona, 318 Beata Wiśniewska złączenie grup  
         
Robert Woźniak / 10.04.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 2 AB(1) - Język angielski, 102 Sławomir Karpik złączenie grup  
         
Jacek Juda / 11.04.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 4 BT - Uczniowie przychodzą później      
3 4 BT - Uczniowie przychodzą później      
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Jerzy Stelmach złączenie grup  
         
Sławomir Karpik / 11.04.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 BT - Uczniowie przychodzą później      
5 2 BT(1) - Język angielski, 306 Karolina Pakos złączenie grup  
6 3 A - Język angielski, 306 Barbara Sabat z l. 7  
         
Monika Kozłowska / 11.04.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 DT - Uczniowie przychodzą później      
2 4 DT - Uczniowie przychodzą później      
3 3 B - Język polski, 207 Maria Kryszpin    
4 3 B - Język polski, 207 Maria Kryszpin    
5 2 DT - Język polski, 207 Maria Kryszpin    
6 2 DT - Język polski, 207 Maria Kryszpin    
         
Magdalena Magiera / 11.04.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Witold Szkutnicki złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Anna Knafel złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Witold Szkutnicki (p)  
         
Paweł Radkowski / 11.04.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 AT - Budowa i naprawa pojazdów samochodowych, 17 Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
4 2 AT - Budowa i naprawa pojazdów samochodowych, 17 Piotr Tałaj z l. 6  
5 1 AT - Budowa i naprawa pojazdów samochodowych, 17 Grzegorz Dzieniszewski    
6 3 AZ(1) - Budowa i naprawa pojazdów samochodowych, 17 Albert Chmura złączenie grup  
         
Małgorzata Serwan / 11.04.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 4 CT - Język polski, 11 Rafał Tracz z pon. z l. 8  
6 1 BT - Język polski, 11 Marek Wrona z piatku z l. 7  
         
Małgorzata Sobieraj / 11.04.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 BT - Matematyka rozszerzona - przeniesiona na 12.04.2019 (8)      
         
Robert Woźniak / 11.04.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Język angielski - Język angielski, 102 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
6 Język angielski - Język angielski, 102 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
         
Albert Chmura / 12.04.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 CT(1) - Grupa odwołana      
2 2 CT(1) - Grupa odwołana      
3 2 CT(1) - Grupa odwołana      
         
Jacek Juda / 12.04.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Magdalena Magiera złączenie grup  
4 4 BT - Wychowanie fizyczne, sg4 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
6 1 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Karol Młodawski złączenie grup  
8 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Magdalena Magiera złączenie grup  
         
Marek Kopeć / 12.04.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 BT(2) - Informatyka, 201 Adam Sadecki z l. 1  
4 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Waldemar Szwedo złączenie grup  
5 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Waldemar Szwedo złączenie grup  
6 3 A(1) - Algorytmika, 201 Leszek Jasiński złączenie grup  
7 2 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Agnieszka Kosakowska-Michta / 12.04.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 B(2) - Wiedza o społeczeństwie rozszerzona, 21 Alina Mierzwa złączenie grup  
5 3 B(2) - Wiedza o społeczeństwie rozszerzona, 21 Monika Kozłowska złączenie grup  
7 2 A - Historia i społeczeństwo, 18 Mateusz Machniak z wtorku z l. 1  
         
Jolanta Kotulska / 12.04.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 C - Biologia rozszerzona, 311 Maria Kryszpin    
6 3 C(1) - Grupa do domu      
7 3 C(1) - Grupa do domu      
         
Beata Kownacka / 12.04.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 AB(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 AZ(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 BT(1) - Maszyny i urządzenia elektryczne, 311 Marek Wrona złączenie grup  
4 2 AB(2) - Urządzenia elektryczne, 216 Wojciech Iwanicki złączenie grup  
         
Sebastian Marzec / 12.04.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AZ(2) - Wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych - przeniesiona na 11.04.2019 (9)      
         
Rafał Podleśny / 12.04.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 DT(2) - Cyfrowe technologie druku i procesy introligatorskie, 208 Piotr Tałaj złączenie grup  
4 2 DT(2) - Cyfrowe technologie druku i procesy introligatorskie, 208 Piotr Tałaj złączenie grup  
5 1 CT - Systemy komputerowe, 208 Marek Wrona z l. 1  
6 1 DT - Technologia publikacji cyfrowych, 208 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
         
Paweł Radkowski / 12.04.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AZ(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 AZ(1) - Uczniowie przychodzą później      
         
Witold Szkutnicki / 12.04.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Magdalena Magiera złączenie grup  
6 1 AT - Edukacja dla bezpieczeństwa, 116 Maria Kryszpin    
7 3 AZ(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Rafał Tracz / 12.04.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 BT(1) - Zastępstwo   A. Sajda z l. 1  
3 3 AZ - Uczniowie przychodzą później      
4 4 DT - Religia, 102 Maria Kryszpin    
5 2 AB - Religia, 106 Piotr Tałaj z l. 1  
         
Krzysztof Wiatros / 12.04.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Anna Knafel (p)  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Karol Młodawski złączenie grup  
7 3 AZ(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Robert Woźniak / 12.04.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Język angielski - Język angielski, 102 Alina Mierzwa złączenie grup  
5 Język angielski - Język angielski, 102 Alicja Olechowska złączenie grup  
6 Język angielski - Język angielski, 102 Łukasz Uzar złączenie grup  
7 2 AB(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN