Zastępstwa w dniu 06.05.2019 - 10.05.2019
Albert Chmura / 09.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 3 AZ(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 AZ(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Krzysztof Dzierżak / 09.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 CT - Uczniowie przychodzą później      
2 1 DT - Uczniowie przychodzą później      
3 1 A - Religia, 11 Ewa Kawalec z l. 7  
4 2 BT - Religia, 11 Paweł Radkowski (p)  
         
Leszek Jasiński / 09.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 AT - Historia, 17 Grzegorz Dzieniszewski    
         
Jacek Juda / 09.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Magdalena Magiera złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Magdalena Magiera złączenie grup  
         
Sławomir Karpik / 09.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 AT(2) - Język angielski, 316 Anna Pietrasz z l. 1  
5 2 BT(1) - Język angielski, 314 Karolina Pakos złączenie grup  
7 3 DT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Kazimierz Kowal / 09.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 2 AB(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 AB(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Beata Kownacka / 09.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 BT(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 BT(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 CT(2) - Instalacje elektryczne, 216 Krzysztof Franecki złączenie grup  
4 2 AB(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
5 2 AB(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
6 2 BT(1) - Maszyny i urządzenia elektryczne, 206 Rafał Podleśny złączenie grup  
7 3 CT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Klaudia Kubik / 09.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Język rosyjski - Zastępstwo   M. Kopeć  
4 Język rosyjski - Język rosyjski, 306 Agata Sanchez złączenie grup  
5 Język rosyjski - Zastępstwo   M. Kownacki  
         
Iwona Ordon / 09.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 BT(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 CT(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 A(1) - Język niemiecki, 305 Marek Kopeć za ostatnią lekcję  
5 3 DT(1) - Język niemiecki, 305 Michał Kownacki z l. 1  
         
Agnieszka Praga / 09.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Język francuski - Zastępstwo   M. Kownacki  
         
Magdalena Rychel / 09.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Fizyka rozszerzona - Uczniowie przychodzą później      
2 Fizyka rozszerzona - Uczniowie przychodzą później      
3 3 AT - Fizyka rozszerzona, 108 Witold Szkutnicki z l. 8  
         
Rafał Tracz / 09.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AZ - Uczniowie przychodzą później      
2 3 AZ - Uczniowie przychodzą później      
         
Robert Woźniak / 09.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Język angielski - Język angielski, 102 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
6 Język angielski - Język angielski, 102 Łukasz Uzar złączenie grup  
7 3 DT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN