Zastępstwa w dniu 13.05.2019 - 17.05.2019
Ewa Kawalec / 13.05.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 2 B - Język polski, 21 Krzysztof Wiatros za ostatnią lekcję  
7 1 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Marek Kopeć / 13.05.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Waldemar Szwedo złączenie grup  
5 2 CT(2) - Pracownia systemów komputerowych, 201 Waldemar Szwedo złączenie grup  
6 1 CT(2) - Informatyka, 201 Rafał Tracz złączenie grup  
         
Michał Kownacki / 13.05.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 DT - Uczniowie przychodzą później      
2 2 DT(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 DT(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 1 B(2) - Informatyka, 307 Rafał Tracz złączenie grup  
5 3 DT(1) - Maszyny i urządzenia cyfrowe, 307 Albert Chmura złączenie grup  
         
Monika Kozłowska / 13.05.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 DT - Język polski, 207 Magdalena Rychel ze środy z l. 2  
7 2 C - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 C - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Mateusz Machniak / 13.05.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 AT - Religia, 18 Magdalena Rychel (p)  
3 1 CT - Religia, 21 Agnieszka Kosakowska-Michta (p)  
4 2 AT - Religia, 21 Piotr Tałaj z l. 1  
6 2 DT - Religia, 20 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
7 3 DT - Religia, 20 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
         
Magdalena Magiera / 13.05.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Jacek Juda złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
         
Alina Mierzwa / 13.05.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 Język angielski rozszerzony - Uczniowie przychodzą później      
2 Język angielski rozszerzony - Uczniowie przychodzą później      
3 1 BT(1) - Język angielski, 314 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
4 1 DT(2) - Język angielski, 314 Grzegorz Rudnicki z l. 8  
5 Język angielski - Język angielski, 314 Alicja Olechowska złączenie grup  
6 Język angielski - Język angielski, 314 Alicja Olechowska złączenie grup  
         
Karol Młodawski / 13.05.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 AB(2) - Wychowanie fizyczne, sg2 Jacek Juda (p)  
6 Wychowanie fizyczne - Zastępstwo   J. Juda  
7 Wychowanie fizyczne - Zastępstwo   K. Wiatros  
         
Karolina Pakos / 13.05.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 AT(1) - Język angielski, 320 Barbara Paruch złączenie grup  
7 1 AT - Godzina z wychowawcą, 320 Barbara Paruch z l. 1  
8 2 BT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Jolanta Pipała-Kot / 13.05.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
2 1 DT - Uczniowie przychodzą później      
3 1 DT - Język polski, 116 Rafał Tracz z wtorku z l. 1  
4 3 DT - Język polski, 116 Maria Kryszpin    
         
Paweł Radkowski / 13.05.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 2 AB(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 AB(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Barbara Sabat / 13.05.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 CT - Język polski, 117 Maria Kryszpin    
3 3 AT - Język polski, 117 Piotr Tałaj z wtorku z l. 7  
         
Witold Szkutnicki / 13.05.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 AT - Edukacja dla bezpieczeństwa, 107 Maria Kryszpin    
4 2 AB(1) - Zastępstwo   J. Juda  
5 1 BT - Edukacja dla bezpieczeństwa, 21 Marek Wrona z l. 8  
         
Łukasz Uzar / 13.05.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 CT(1) - Język angielski, 305 Sławomir Karpik złączenie grup  
6 3 CT(1) - Język angielski, 305 Sławomir Karpik złączenie grup  
7 Język angielski - Język angielski, 305 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
8 2 CT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Robert Woźniak / 13.05.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 DT(1) - Język angielski, 102 Sławomir Karpik złączenie grup  
4 1 DT(1) - Zastępstwo   G. Rudnicki  
5 Język angielski - Język angielski, Maria Kryszpin    
6 Język angielski - Język angielski, Maria Kryszpin    
7 Język angielski - Język angielski, Maria Kryszpin    
         
Ewa Kawalec / 14.05.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 AT - Język polski, 21 Paweł Radkowski z l. 1  
4 1 A - Język polski, 21 Maria Kryszpin    
5 2 B - Język polski, 21 Krzysztof Wiatros z l. 8  
         
Mateusz Machniak / 14.05.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
3 2 A - Religia, 206 Maria Kryszpin    
4 3 DT - Religia, 206 Wiesława Wrona z l. 1  
         
Anna Pietrasz / 14.05.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Matematyka rozszerzona - Matematyka rozszerzona, Maria Kryszpin    
3 1 CT - Matematyka rozszerzona, 117 Aneta Miracka ze środy z l. 7  
         
Jolanta Pipała-Kot / 14.05.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 1 AB - Język polski, 117 Iwona Ordon (p)  
8 1 CT - Język polski, 117 Maria Kryszpin    
         
Barbara Sabat / 14.05.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 BT - Wiedza o kulturze, 117 Jolanta Kotulska z l. 8  
5 1 A - Wiedza o kulturze, 117 Magdalena Rychel (p)  
6 1 CT - Wiedza o kulturze, 117 Maria Kryszpin    
         
Małgorzata Serwan / 14.05.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 A - Język polski, 116 Maria Kryszpin    
6 2 AB - Język polski, 116 Beata Kownacka z l. 7  
7 1 AT - Język polski, 116 Maria Kryszpin    
         
Małgorzata Sobieraj / 14.05.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 A - Uczniowie przychodzą później      
2 2 A - Uczniowie przychodzą później      
4 2 C - Matematyka, 106 Krzysztof Dzierżak za ostatnią lekcję  
         
Sławomir Karpik / 15.05.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 AB(2) - Język angielski, 306 Robert Woźniak złączenie grup  
5 1 CT(1) - Język angielski, 306 Marek Wrona z piatku z l. 1  
6 2 BT - Godzina z wychowawcą, 306 Krzysztof Franecki z l. 1  
         
Ewa Kawalec / 15.05.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 A - Język polski, 21 Aneta Miracka (p)  
3 2 B(1) - Język polski rozszerzony, 21 Anna Pietrasz złączenie grup  
4 2 B(1) - Język polski rozszerzony, 21 Anna Pietrasz z l. 1  
5 2 B - Język polski, 21 Anna Pietrasz z l. 2  
         
Mateusz Machniak / 15.05.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 1 B - Religia, 206 Maria Kryszpin    
7 1 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Grzegorz Rudnicki / 15.05.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 DT(1) - Grupa odwołana      
2 3 DT(1) - Grupa odwołana      
3 3 DT(1) - Grupa odwołana      
4 3 DT(1) - Grupa odwołana      
         
Barbara Sabat / 15.05.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 AT - Język polski, 117 Magdalena Rychel z l. 1  
5 2 CT - Język polski, 117 Maria Kryszpin    
6 1 AT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Joanna Wójtowicz / 15.05.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 1 CT(2) - Zastępstwo   M. Wrona cała klasa  
6 1 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Sławomir Karpik / 16.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 AT(2) - Język angielski, 316 Maria Kryszpin    
5 2 BT(1) - Język angielski, 314 Karolina Pakos złączenie grup  
7 3 DT(2) - Grupa do domu      
         
Ewa Kawalec / 16.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 2 B - Język polski, 21 Karol Młodawski z l. 7  
6 2 AT - Język polski, 21 Grzegorz Dzieniszewski z diag.  
7 1 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Marek Kopeć / 16.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 BT(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 BT(2) - Uczniowie przychodzą później      
4 2 CT(2) - Systemy komputerowe, 201 Waldemar Szwedo złączenie grup  
5 2 CT(2) - Systemy komputerowe, 201 Wojciech Iwanicki złączenie grup  
6 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Alina Mierzwa / 16.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 BT(1) - Język angielski, 314 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
4 2 A(1) - Zastępstwo   A. Stelmach - całość  
         
Alicja Olechowska / 16.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 CT(1) - Język angielski, 119 Maria Kryszpin    
4 3 AT(1) - Zastępstwo   M. Kryszpin  
         
Iwona Ordon / 16.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 BT(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 1 CT(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 2 A(1) - Język niemiecki, 305 Klaudia Kubik złączenie grup  
5 3 DT(1) - Język niemiecki, 305 Agnieszka Praga złączenie grup  
         
Rafał Podleśny / 16.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 DT(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 DT(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 3 DT(1) - Cyfrowe technologie graficzne, 208 Waldemar Szwedo złączenie grup  
4 3 DT(1) - Cyfrowe technologie graficzne, 208 Albert Chmura złączenie grup  
5 2 DT(2) - Podstawy rysunku technicznego i CAD, 208 Barbara Paruch złączenie grup  
6 2 BT(2) - Systemy komputerowe, 208 Beata Kownacka złączenie grup  
7 2 CT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 CT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Aneta Sajda / 16.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 2 BT - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 Etyka - Uczniowie zwolnieni do domu      
9 Etyka - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Małgorzata Sobowiec / 16.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
7 2 B(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Witold Szkutnicki / 16.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 AB - Edukacja dla bezpieczeństwa, 107 Wojciech Iwanicki z wtorku z l. 8  
5 3 AZ(1) - Wychowanie fizyczne, 15 Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
6 1 AB - Wychowanie fizyczne, sg4 Maria Kryszpin    
7 3 AT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 AT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Rafał Tracz / 16.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AZ - Uczniowie przychodzą później      
2 3 AZ - Uczniowie przychodzą później      
         
Łukasz Uzar / 16.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 CT(2) - Zastępstwo   M. Kryszpin  
4 2 A(2) - Język angielski, Alicja Stelmach (p)  
5 Język angielski - Język angielski, 318 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
6 Język angielski - Język angielski, 318 Robert Woźniak złączenie grup  
         
Krzysztof Wiatros / 16.05.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Jerzy Stelmach (p)  
5 3 AZ(2) - Zastępstwo   GD złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Anna Knafel złączenie grup  
7 3 AT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 3 AT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Magdalena Grabska / 17.05.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 AT - Uczniowie przychodzą później      
3 1 B - Matematyka, 118 Beata Wiśniewska (p)  
5 1 BT - Matematyka, 118 Marek Wrona z l. 7  
6 1 AT - Matematyka rozszerzona, 118 Maria Kryszpin    
         
Sławomir Karpik / 17.05.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 DT(2) - Język angielski, 306 Maria Kryszpin    
4 3 AT(2) - Język angielski, 306 Alicja Olechowska złączenie grup  
         
Mateusz Machniak / 17.05.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 1 AT - Uczniowie przychodzą później      
3 1 CT - Religia, 116 Krzysztof Franecki za ostatnią lekcję  
5 1 B - Religia, 108 Beata Wiśniewska z l. 1  
6 2 DT - Religia, 206 Monika Kozłowska za ostatnią lekcję  
7 1 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 A - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Alina Mierzwa / 17.05.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Język angielski - Język angielski, 314 Alicja Olechowska złączenie grup  
3 2 A(1) - Język angielski, 314 Łukasz Uzar złączenie grup  
4 2 B(1) - Język angielski rozszerzony, 314 Agnieszka Kosakowska-Michta złączenie grup  
5 2 B(1) - Język angielski rozszerzony, 314 Agnieszka Kosakowska-Michta złączenie grup  
         
Rafał Podleśny / 17.05.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 DT - Uczniowie przychodzą później      
3 2 DT(2) - Cyfrowe technologie druku i procesy introligatorskie, 208 Piotr Tałaj złączenie grup  
4 2 DT(2) - Cyfrowe technologie druku i procesy introligatorskie, 208 Piotr Tałaj złączenie grup  
5 1 CT - Systemy komputerowe, 208 Maria Kryszpin    
         
Paweł Radkowski / 17.05.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AZ(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 3 AZ(1) - Uczniowie przychodzą później      
4 1 AT - Budowa i naprawa pojazdów samochodowych, Maria Kryszpin z l. 2  
5 3 AT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
6 3 AT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 3 AT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Aneta Sajda / 17.05.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 BT - Uczniowie przychodzą później      
         
Robert Woźniak / 17.05.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Język angielski - Język angielski, 102 Maria Kryszpin    
3 3 DT(1) - Zastępstwo   M. Kryszpin  
5 Język angielski - Język angielski, 102 Łukasz Uzar złączenie grup  
         
Joanna Wójtowicz / 17.05.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 AZ(2) - Język angielski, 18 Karolina Pakos złączenie grup  
5 Język angielski - Język angielski, 18 Karolina Pakos (p)  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN