Zastępstwa w dniu 03.06.2019 - 07.06.2019
Beata Wiśniewska / 03.06.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 B(1) - Uczniowie przychodzą później      
3 1 B - Historia, Rafał Tracz (p)  
4 1 A - Historia, 20 Krzysztof Dzierżak z l. 2  
         
Magdalena Magiera / 04.06.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Jacek Juda złączenie grup  
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sil Krzysztof Wiatros złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Karol Młodawski złączenie grup  
         
Karol Młodawski / 05.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Magdalena Magiera złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Anna Knafel złączenie grup  
         
Justyna Szwed / 05.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 DT(2) - Działalność gospodarcza z elementami bhp, 101 Barbara Paruch złączenie grup  
4 1 AT - Podstawy przedsiębiorczości, 101 Magdalena Grabska z czwartu z l. 1  
6 2 CT - Podstawy przedsiębiorczości, 101 Aneta Miracka z l. 3  
7 1 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Krzysztof Wiatros / 05.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 3 AZ(2) - Wychowanie fizyczne, sg2 Witold Szkutnicki złączenie grup  
7 3 AT(2) - Wychowanie fizyczne, sg4 Witold Szkutnicki złączenie grup  
8 Wychowanie fizyczne - Grupa do domu      
         
Karol Młodawski / 06.06.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Magdalena Magiera złączenie grup  
6 1 B(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
7 2 B(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Barbara Paruch / 06.06.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 DT(1) - Podstawy konstrukcji maszyn, Rafał Podleśny złączenie grup  
6 3 AT(2) - Grupa do domu      
7 1 AB - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 DT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Justyna Szwed / 06.06.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 CT(2) - Działalność gospodarcza z elementami bhp, 101 Krzysztof Franecki złączenie grup  
6 1 BT - Podstawy przedsiębiorczości, 101 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
7 3 CT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Krzysztof Wiatros / 06.06.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Jacek Juda złączenie grup  
5 3 AZ(2) - Wychowanie fizyczne, sil Witold Szkutnicki złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Anna Knafel złączenie grup  
7 3 AT(2) - Grupa do domu      
8 3 AT(2) - Grupa do domu      
         
Grzegorz Dzieniszewski / 07.06.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 AZ(2) - Wyposażenie elektryczne i elektroniczne pojazdów samochodowych, 15 Maria Kryszpin    
4 2 AT - Diagnostyka pojazdów samochodowych, 15 Magdalena Rychel za ostatnią lekcję  
         
Karol Młodawski / 07.06.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Magdalena Magiera złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Anna Knafel złączenie grup  
5 2 AB(2) - Wychowanie fizyczne, sg3 Witold Szkutnicki złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Magdalena Magiera złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Anna Knafel złączenie grup  
         
Barbara Paruch / 07.06.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
2 1 AB - Uczniowie przychodzą później      
3 1 AT(2) - Pracownia podstaw konstrukcji maszyn, 316 Karolina Pakos złączenie grup  
4 3 DT(1) - Bezpieczeństwo pracy, 316 Albert Chmura złączenie grup  
5 1 AT - Technologia mechaniczna, 316 Maria Kryszpin    
         
Paweł Radkowski / 07.06.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 AZ(1) - Grupa odwołana      
2 3 AZ(1) - Grupa odwołana      
4 1 AT - Budowa i naprawa pojazdów samochodowych, 17 Mateusz Machniak z l. 2  
5 3 AT(1) - Grupa do domu      
6 3 AT(1) - Grupa do domu      
7 3 AT(1) - Grupa do domu      
         
Krzysztof Wiatros / 07.06.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sil Jacek Juda złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Jerzy Stelmach (p)  
7 3 AZ(2) - Grupa do domu      
8 Wychowanie fizyczne - Grupa do domu      
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN