Zastępstwa w dniu 10.06.2019 - 14.06.2019
Michał Kownacki / 10.06.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 DT - Materiałoznawstwo - przeniesiona na 12.06.2019 (8)      
         
Jolanta Pipała-Kot / 10.06.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
2 1 DT - Uczniowie przychodzą później      
3 1 DT - Uczniowie przychodzą później      
4 3 DT - Język polski, 116 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
         
Sławomir Karpik / 11.06.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 CT(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Elektromontaż s. 18  
         
Aneta Miracka / 11.06.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 CT - Fizyka rozszerzona - przeniesiona na 12.06.2019 (2)      
         
Łukasz Uzar / 11.06.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 3 CT(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   Elektromontaż s. 18  
         
Wiesława Wrona / 11.06.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 DT - Uczniowie przychodzą później      
2 2 CT - Uczniowie przychodzą później      
3 2 CT - Uczniowie przychodzą później      
5 2 DT - Matematyka rozszerzona, 112 Magdalena Rychel (p)  
6 2 BT - Matematyka, 112 Waldemar Szwedo z l. 1  
         
Magdalena Magiera / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Karol Młodawski złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg4 Jacek Juda złączenie grup  
         
Jolanta Pipała-Kot / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 3 DT - Język polski, 116 Grzegorz Rudnicki z l. 1  
7 1 B - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Rafał Tracz / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 AB - Uczniowie przychodzą później      
3 3 AZ - Religia, 20 Grzegorz Dzieniszewski złączenie grup  
5 1 AB - Informatyka, 201 Beata Wiśniewska (p)  
         
Wiesława Wrona / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 2 DT - Matematyka, 112 Justyna Szwed za ostatnią lekcję  
6 2 DT - Matematyka, 112 Michał Kownacki (p)  
7 2 BT - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 CT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Magdalena Magiera / 13.06.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
5 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Anna Knafel złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Jacek Juda złączenie grup  
         
Wiesława Wrona / 13.06.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 CT - Matematyka, 112 Maria Kryszpin    
3 2 BT - Matematyka rozszerzona, 112 Maria Kryszpin    
         
Magdalena Magiera / 14.06.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Karol Młodawski złączenie grup  
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg2 Anna Knafel złączenie grup  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
7 1 DT - Godzina z wychowawcą, 21 Jerzy Stelmach (p)  
8 Wychowanie fizyczne - Grupa do domu      
         
Wiesława Wrona / 14.06.2019 piątek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 DT - Uczniowie przychodzą później      
2 3 DT - Uczniowie przychodzą później      
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN