Zastępstwa w dniu 17.06.2019 - 19.06.2019
Sławomir Karpik / 17.06.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 DT(2) - Język angielski, 306 Robert Woźniak złączenie grup  
4 1 CT(1) - Język angielski, 306 Joanna Wójtowicz złączenie grup  
5 3 CT(2) - Język angielski, 306 Łukasz Uzar złączenie grup  
6 3 CT(2) - Język angielski, 306 Łukasz Uzar złączenie grup  
7 3 AT(2) - Uczniowie zwolnieni do domu      
8 2 BT(1) - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Agnieszka Kosakowska-Michta / 17.06.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 BT - Uczniowie przychodzą później      
2 3 DT - Uczniowie przychodzą później      
         
Beata Kownacka / 17.06.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 CT(2) - Instalacje elektryczne, 216 Krzysztof Franecki złączenie grup  
4 2 BT(1) - Maszyny i urządzenia elektryczne, 216 Kazimierz Kowal złączenie grup  
5 2 BT(1) - Maszyny i urządzenia elektryczne, 216 Kazimierz Kowal złączenie grup  
6 2 AB(2) - Grupa do domu      
7 2 AB(2) - Grupa do domu      
8 1 BT(1) - Grupa do domu      
         
Mateusz Machniak / 17.06.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 2 DT - Religia, 20 Maria Kryszpin    
7 3 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Magdalena Magiera / 17.06.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg3 Karol Młodawski złączenie grup  
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sg1 Krzysztof Wiatros złączenie grup  
         
Jolanta Pipała-Kot / 17.06.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 B - Uczniowie przychodzą później      
2 1 DT - Język polski, 116 Maria Kryszpin    
3 1 DT - Język polski, 116 Maria Kryszpin    
4 3 DT - Język polski, 116 Maria Kryszpin    
         
Piotr Tałaj / 17.06.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 AT - Uczniowie przychodzą później      
2 2 AT - Uczniowie przychodzą później      
         
Rafał Tracz / 17.06.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 B(1) - Informatyka, 218 Michał Kownacki złączenie grup  
5 2 AB - Religia, 206 Maria Kryszpin    
6 1 CT(1) - Informatyka, 208 Marek Kopeć złączenie grup  
7 3 CT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Wiesława Wrona / 17.06.2019 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
6 3 DT - Matematyka, 112 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
7 2 BT - Matematyka, 112 Danuta Ordon zajęcia biblioteczne  
8 2 DT - Uczniowie zwolnieni do domu      
         
Wiesława Wrona / 18.06.2019 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 DT - Uczniowie przychodzą później      
2 2 CT - Matematyka rozszerzona, 112 Maria Kryszpin    
3 2 CT - Matematyka rozszerzona, 112 Maria Kryszpin    
5 2 DT - Matematyka rozszerzona, 112 Maria Kryszpin    
6 2 BT - Matematyka, 112 Maria Kryszpin    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN