Program stażu

Dzień 1

Po odlocie z Krakowa dwugodzinny lot i lądowanie na lotnisku Londyn-Stansted, Przyjazd do Victoria Station i zostawienie bagażu w magazynie, czas wolny a następnie wspólne zwiedzanie Natural History Museum lub opcjonalnie Victoria and Albert Museum. Następnie podróż do Portsmouth i zakwaterowanie w Rydeviev Hotel.

Dzień 2

Konferencja powitalna w instytucji partnera Training Vision Ltd. Prezentacja firm przyjmujących uczniów na planowany okres stażu. Instruktaż stanowiskowy i bhp firm przyjmujących stażystów. Zwiedzanie Portsmouth wraz z opiekunami i przewodnikami z Training Vision, następnie rozmowy kwalifikacyjne. Po rozmowie czas przeznaczony do naszej dowolnej dyspozycji.

Dzień 3-6

Realizowanie planowanych zajęć praktycznych w firmie przyjmującej stażystów z profilów teleinformatycznych, graficznych, elektronicznych, elektrycznych i mechanicznych. Podróż autobusem z biletami tygodniowymi zakupionymi z projektu. Po pracy czas wolny przeznaczony na rekreację.

Dzień 7

Zwiedzanie Londynu
Przybycie pociągiem z Portsmouth na Victoria Station w Londynie,
Odwiedzienie kolejno:
Buckingham Palace,
Westminster Abbey,
Big Ben and Houses of Parliament,
London Eye,
Muzeum figur woskowych Madame Tussauds,

Dzień 8

Zwiedzanie Portsmouth i czas wolny.                                                                                     Zaczynając od odwiedziena Portu, poprzez spacer po miejscowym parku, zwiedzanie plaży, pobliskich sklepów i pomników upamiętniającyh historie miasta i II wojny światowej, czy znanych mieszkańców miasta, w tym Charlesa Dickensa, Muzeum Historii Anglii i Portsmouth, Portsmouth History Dockyard, Kończąc czasem wolnym którym każdy mógł dysponowac wedle uznania.

Dzień 9-13

Ponowny powrót do poprzednich zajęć praktycznych w zakładach pracy. W międzyczasie wizyta w biurze Training Vision ze zdawaniem raportów i uzupełnianiem wymaganych dokumentów związanych ze stażem.

Dzień 14

Wyjazd z Portsmouth, przejazd do Londynu, przyjazd do Polski