Zawodowcy
Konkurs Piosenki Patriotycznej
Dla Rodziców
Stypendyści 2011/2012

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

 

 

Paruch Kinga IIIcLO

Nazywam się Kinga Paruch i jestem uczennicą klasy III c. Nie bez powodu wybrałam profil biologiczno-chemiczny, oba te przedmioty są moją pasją i prowadzą do spełnienia wielkiego marzenia - studiowania jednego z kierunków z dziedziny medycyny. W wolnych chwilach słucham muzyki, oglądam filmy i czytam książki. Lubię nawiązywać nowe znajomości i wierzę, że to czyni człowieka bardziej wartościowym.

 

 

 

 

 

Grazda Mateusz IIbT

Nazywam się Mateusz Grazda. Chodzę do klasy technikalnej o profilu teleinformatycznym. Wybrałem ten profil, ponieważ interesuje się informatyką i elektroniką. Chciałbym w przyszłości studiować na jednym z tych kierunków. W wolnych chwilach uprawiam sport, słucham muzyki oraz spotykam się ze znajomymi.

 

 

 

 

Stypendyści Prezydenta Miasta Tarnobrzeg

 

 

Wrona Patrycja IIaLO

Nazywam się Patrycja Wrona. Chodzę do klasy II a. Wybrałam profil matematyczno-informatyczny, gdyż interesuję się matematyką i informatyką. Swoją przyszłość wiążę z poszerzaniem wiedzy z zakresu tych przedmiotów. Lubię także język angielski, gdyż dzięki niemu mogę łatwo porozumiewać się z obcokrajowcami i nawiązywać nowe znajomości. Moją pasją jest podróżowanie. Moim hobby, któremu poświęcam bardzo dużo czasu jest muzyka. Bardzo lubię śpiewać i grać na gitarze. W wolnym czasie czytam książki, oglądam filmy lub spotykam się ze znajomymi.

 

 

 

 

Pakulski Paweł IIcLO

Nazywam się Paweł Pakulski. Mam wiele zainteresowań z których najważniejsze dla mnie to chemia i taniec wspolczesny. Chemią zarazilem się w gimnazjum i do dziś jest w niej to coś co sprawia, że chcę poświęcać na jej zrozumienie czas i siły. Najbardziej fascynuje mnie jej doświadczalna część pozwalająca na zrozumienie tego co nas otacza. Doświadczenia chemiczne często oprócz dobrej zabawy w spektakularny sposób uświadamiają eksperymentatorom mechanizmy rządzące procesami zachodzącymi w przyrodzie. Z tańcem zaś związałem się na długo przed gimnazjum (a nawet podstawówką) i jest dla mnie formą wyrażania uczuć. Pozwolił mi na wyrobienie w sobie innego spojrzenia na sztukę i pełniejsze jej zrozumienie. Poza tymi dwoma zainteresowaniami jestem pasjonatem przyrody, aktywnego spędzania wolnego czasu i literatury pięknej.

 

Stypendyści Dyrektora Szkoły

 1. Paruch Kinga IIIcLO

 2. Rękas Karolina IIeLO

 3. Wrona Patrycja IIaLO

 4. Jolanta Dąbek IdLO

 5. Pakulski Paweł IIcLO

 6. Mierzwa Anna IIaLO

 7. Knap Karolina IbLO

 8. Sylwia Paź IIeLO

 9. Ziejewski Artur IIIaLO

 10. Paweł Kowalik IIbT

 

Stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych z terenu województwa podkarpackiego

   
 1. Mateusz Lis IcLO

 2. Paweł Pakulski IIIcLO

 3. Katarzyna Rapej IIIeLO

Dodany: 26-10-2012 09:27, przez: R. Podleśny Zmodyfikowany: 03-06-2014 11:16