My na Facebook'u
Emeryci
Sport 2019/2020

Grudzień upłynął naszym szkolnym siatkarzom i siatkarkom pod znakiem zmagań o I miejsce wśród szkół ponagimnazjalnych. 11 grudnia 2019 roku reprezentacja chłopców wywalczyła I miejsce w finałowym, trzysetowym meczu z LO! I miejsce otwiera im grogę do dalszej gry. Trzymamy kciuki w dalszych rozgrywkach! Opiekunem drużyny męskiej była M.Szaraniec.
Trochę mniej szczęścia miała drużyna dziewcząt, która przgrała w grupie tylko jeden mecz z "Budowlanką" co uniemożliwiło im grę w finale. Ostatecznie uplasowały się na III miejscu pokonując " Rolnik", "ZSP1 i "Hetmana". Opiekunem drużyny żeńskiej była M.Magiera.

************

W dniu 4 listopada 2019 roku w naszej szkole odbył się turniej o mistrzostwo szkoły w tenisie stołowym. Z ponad 40 uczestników na podium uplasowali się:

I miejsce - Karol Zarów
II miejsce - Karbowniczek Michał,
III miejsce - Batorski Dawid

W dniu 29 października 2019 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w półfinałach wojewódzkich w badmintonie drużynowym. Po zaciętym boju nasze zawodniczki uplasowały się na IV miejscu. Nasza szkole reprezentowały Julia Kozieł i Paulina Furman.
Opiekunem drużyny był Karol Młodawski.

Uczniowie z naszej szkoły w składzie: Mateusz Perłowski, Wiktor Wójcik i Jan Madej wzięli  udział w Mistrzostwach Polski zawodów "Sprawni jak żołnierze" w dniach 7-10 październik 2019 roku, zorganizowanych w miejscowości Borne Sulinowo. Na 16 województw startujących w zawodach, nasza drużyna wywalczyła 9 miejsce, wkładając pełno wysiłku i pracy w następujących konkurencjach:

-rzut granatem 25m
-strzelanie z karabinków sportowych 50m
-tor przeszkód
-bieg na orientację
-RKO + pozycja bezpieczna

Jako pierwsi w historii szkoły zaszli tak daleko na ww. Zawodach. Jesteśmy dumni!

Dnia 1 października 2019 r.nasza szkoła wzięła udział w tegorocznej edycji "Sztafetowych Biegów Przełajowych”. Już od samego rana, wśród zawodników można było wyczuć panujący stres zmieszany z ekscytacją.

drużyny dziewcząt (w składzie Bajada Jagoda Iap, Dolecka Patrycja, Jarocka Julia Ibp, Kurosad Luiza Ivdt, Madej Oliwia Idt, Motylska Martyna Idt, Pawełczyk Daria Ibp, Tutak Nikolina Idtp, Ura Aleksandra Iap, Warzycka Weronika Ia, Wilk Ann Liberty Ibt, Beata Kupiszewska z klasy IB/P LO i chłopców (w składzie Fusiara Kamil, Kalinka Bartosz, Karpik Miłosz, Miłś Bartek, Nowak Wiktor, Perłowski Konrad, Perłowski Mateusz, Piątek Jakub, Reczek Adrian, Tyniec Mateusz, Węgiel Jakub, Wójcik Wiktor, Żyła Krystian).

Walka o zwycięstwo okazała się zacięta. Zarówno grupa dziewcząt jak i chłopców wykazała się niezwykłą walecznością i wytrzymałością, co zaowocowało zdobyciem I miejsca.