My na Facebook'u
Emeryci
Sport 21_22

Zespół nauczycieli WF, przed feriami ogłosił konkurs pt: ,,Aktywne ferie". Do udziału zaproszeni byli wszyscy uczniowie naszej szkoły (liceum, technikum oraz szkoły zawodowej).
Celem konkursu było zachęcanie do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku w okresie ferii zimowych oraz popularyzacja zdrowego trybu życia, bo jak już wiecie ruch to zdrowie.
Konkurs rozstrzygnięty został w 3 kategoriach
1. Rysunek - technika dowolna
2. Zdjęcie
3. Filmik trwający 1-2 min

Powyższej zamieszczone zostały nadesłane prace na konkurs.

2 x 1 miejsce

22 października 2021 roku w Stalowej Woli odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach Licealiady. Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział zawodach. Beata Kupiszewska z klasy 3 BP zajęła I miejsce w biegu na 800m i Miłosz Karpik z klasy 3 BTP zajął I miejsce w biegu na 100m. GRATUJEMY zwycięzcom i pozostałym zawodnikom udziału w zawodach.

3 miejsce w biegach przełajowych

6 października 2021 roku na obiektach sportowych obok tarnobrzeskiego lasu „Zwierzyniec” odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Zawody te odbyły się w ramach Licealiady. Na starcie stanęło 5 szkół.

Nasza szkoła zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt. Dziewczętom gratulujemy i życzymy sukcesów

Kolejny sukces naszych uczniów

W miniony weekend na Jeziorze Tarnobrzeskim odbyły się VIII Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia o Puchar Marszałka Województw Podkarpackiego. Uczniom Naszej Szkoły udało się zająć całe podium w kategorii K1 na dystansie 500m:

1 miejsce - Jan Dzierzkowski kl. 2 BTP
2 miejsce - Antoni Kołodziej kl. 1 BTP
3 miejsce - Aleksy Krystek kl. 1 BP .

Medale zdobyła również Julia Jarocka kl. 3 BP. Wszyscy uczniowie na co dzień trenują w Klubie Kajakowym Jezioro Tarnobrzeg pod okiem trenera Piotra Kwaska.

Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Mamy mistrza województwa
i 2 miejsce w zawodach wojewódzkich

21 września 2021 roku w Krośnie odbył się Finał zawodów "Sprawni jak Żołnierze" w którym drużyna z naszej szkoły niewielką przewagą uległa gospodarzom 11:14 i zajęła drugie miejsce. Natomiast kapitan reprezentacji Wiktor Wójcik uczeń 4BT wygrał klasyfikację indywidualną pierwsze miejsce mistrz wojewódzki oraz konkurencję strzelanie uzyskując wynik 48/50. Natomiast uczniowie klasy drugiej Nikodem Woźniak miejsce czwarte i Maciek Kustra miejsce ósme.

Gratulacje dla drużyny za kolejny sukces.
Opiekunem był Pan Witold Szkutnicki.

1 miesce w zawodach rejonowych

W Nowej Sarzynie we wtorek 14 września odbyły się Zawody Rejonowe 43 Edycji Sprawni jak Żołnierze. Nasi uczniowie jak zwykle wygrali pierwsze miejsce i będą reprezentować rejon w zawodach wojewódzkich a tym samym bronić mistrza 42 Edycji. W skład drużyny weszli Wiktor Wójcik, Nikodem Woźniak i Maciej Kustra.  Opiekunem był Pan Witold Szkutnicki

Brąz w Mistrzostwach Polski

W ostatnich dniach lipca  we Włocławku zostały rozegrane 53 Mistrzostwa Polski U18 Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Nasza uczennica Beata Kupiszewska z klasy 3BP wraz z koleżankami klubowymi STAL Nowa Dęba, w biegu sztafetowym 4x400 m zdobyła brązowy medal. Dziewczęta ustanowiły swój nowy rekord uzyskując czas 3 minuty 59,12. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Beata jest przykładem, że w sporcie można osiągnąć sukces, cieszyć się dobrym zdrowiem i nawiązywać nowe znajomości

Dodany: 15-09-2021 08:18, przez: R. Tracz Zmodyfikowany: 15-03-2022 13:09